🏠 Strona główna Newsy Car Mechanic Simulator 2018 za darmo w Epic Games Store

Car Mechanic Simulator 2018 za darmo w Epic Games Store

W Epic Games Store właśnie pojawiła się kolejna gra do zgarnięcia za darmo. Tym razem tytuł spodoba się przede wszystkim fanom symulatorów oraz motoryzacji, bo mowa tu o Car Mechanic Simulator 2018.

Car Mechanic Simulator 2018 do pobrania za darmo

Właśnie na Epic Games Store wpadła wyjątkowa okazja dla graczy zamiłowanych w motoryzacji i tuningowaniu samochodów. Od teraz do 30 czerwca 2022 do pobrania za darmo jest Car Mechanic Simulator 2018. To trzecia odsłona serii od PlayWay, w której możemy wcielić się w mechanika warsztatu samochodowego. Chociaż nie jest to najnowsza część to mimo wszystko i tak warto dać jej szansę.

Car Mechanic Simulator 2018 pobierz za darmo

Głównym celem gry jest naprawianie samochodów, które klienci dostarczają do warsztatu. Podczas napraw gracz ma dostęp do analizy m.in. kół czy silnika, a także może kupować i wymieniać uszkodzone elementy. Car Mechanic Simulator 2018 umożliwia malowanie samochodów oraz testowanie ich na specjalnym torze wyścigowym. Pomimo iż gra należy do rodziny symulatorów, nie wymaga specjalistycznej wiedzy dotyczącej naprawy aut.

Jak pobrać Car Mechanic Simulator 2018 za darmo?

Car Mechanic Simulator 2018 za darmo można pobrać do 30 czerwca 2022 roku, więc najlepiej zrobić to od razu, aby okazja nie minęła. Po przejściu wszystkich kroków zaprezentowanych poniżej tytuł na stałe zostaje przypisany do konta i pozostanie na wirtualnej półce. Warto obserwować nasz dział z darmowymi grami, ponieważ Epic Games Store dosyć często organizuje tego typu promocje.

Car Mechanic Simulator 2018 za darmo jak pobrać
  1. Wejdź do sklepu Epic Games Store
  2. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
  3. Kliknij link: Car Mechanic Simulator 2018 za darmo
  4. Kliknij niebieski przycisk po prawej stronie z napisem „Pobierz”
  5. Potwierdź zamówienie
  6. Pobierz grę za pomocą launchera Epic Games
5/5 - (28 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 272
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy