🏠 Strona główna Newsy Obiekty i ubrania z The Sims 4 Mali obozowicze i Księżycowy szyk

Obiekty i ubrania z The Sims 4 Mali obozowicze i Księżycowy szyk

Fani The Sims 4 znaleźli w plikach gry informacje o najnowszych kolekcjach – Mali obozowicze i Księżycowy szyk. Najciekawszym znaleziskiem jest lista obiektów i ubrań, które otrzymają fani wraz z najnowszymi rozszerzeniami. Poniżej prezentujemy pełną zawartość!

Nowe kolekcje do The Sims 4 już 26 maja

Zgodnie z zapowiedzią twórców The Sims 4 z początku maja, fani w ciągu dwóch miesięcy mają otrzymać trzy nowe rozszerzenia. Pierwsze dwa zostały już oficjalnie zapowiedziane, a ich premiera ma odbyć się 26 maja, czyli jutro. The Sims 4 Mali obozowicze i Księżycowy szyk to nazwy kolekcji, które będą skupiać się na wieczornych zabawach na podwórku oraz na paryskiej elegancji. Jeden z Simomaniaków o nicku “SimMattically” opublikował na swoim profilu na Twitterze zrzuty ekranu, na których widać zawartość najnowszych rozszerzeń do The Sims 4.

Obiekty z The Sims 4 Mali obozowicze

Kolekcja The Sims 4 Mali obozowicze będzie zawierała 25 nowych obiektów przeznaczonych głównie do ogrodu. Rozszerzenie ma urozmaicić dzieciom oraz dorosłym wieczorne zabawy na podwórku. Wśród obiektów znajdziemy m.in. palenisko, przenośne radio, namiot, huśtawkę oraz ekran do kina ogrodowego.

The Sims 4 Mali obozowicze obiekty

Sprawdź: Oficjalna zapowiedź The Sims 4 Mali obozowicze i Księżycowy szyk

Ubrania i akcesoria z The Sims 4 Księżycowy szyk

Kolekcja The Sims 4 Księżycowy szyk wprowadzi do Trybu Tworzenia Sima (CAS) 33 nowe elementy. Nowe ubrania inspirowane są twórczością Paoli Locatelli i nawiązują do nowoczesnego stylu paryskiego. Twórcy dla fanów przygotowali m.in. błyszczące spódniczki, eleganckie zestawy, odważne topy z odkrytym brzuchem oraz naszyjniki z perełkami.

The Sims 4 Księżycowy szyk ubrania

Sprawdź: Nowe zdjęcia z The Sims 4 Księżycowy szyk

5/5 - (19 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy