🏠 Strona główna Newsy Nowe zdjęcia z The Sims 4 Księżycowy szyk

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Księżycowy szyk

Już za dwa dni, czyli 26 maja 2022 swoją premierę będzie miała nowa kolekcja do The Sims 4 – Księżycowy szyk. Z tej okazji, na oficjalnym profilu The Sims opublikowane zostały trzy zdjęcia prezentujące ubrania z najnowszego rozszerzenia.

Ubrania z The Sims 4 Księżycowy szyk

W zeszłym tygodniu EA oficjalnie zapowiedziało premierę dwóch nowych kolekcji do The Sims 4. Z okazji zbliżającej się premiery, twórcy postanowili opublikować trzy zdjęcia z The Sims 4 Księżycowy szyk, na którym możemy zobaczyć Elizę i Boba Pancakes.

Twórcy na pierwszym planie ukazali Elizę w nowym, eleganckim zestawie w zielonym kolorze. Komplet składa się z marynarki z szerokim paskiem oraz krótkich spodenek. Na widocznych zdjęciach może także zauważyć złoty naszyjnik z perełkami oraz stylowe okulary przeciwsłoneczne.

The Sims 4 Księżycowy szyk premiera

Na drugim planie zdjęcia z The Sims 4 Księżycowy szyk widać Boba, który ubrany jest w jasną, luźną koszulę oraz w szerokie spodnie w brązowym kolorze. Podobnie jak Eliza, Bob też ma na sobie przeciwsłoneczne okulary. Dodatkowo do stylizacji twórcy dodali zegarek na prawej ręce oraz trampki w jasnym odcieniu.

Premiera The Sims 4 Księżycowy szyk

Najnowsza kolekcja do The Sims 4 skoncentrowana jest na ubraniach inspirowanych nowoczesnym stylem paryskim. The Sims 4 Księżycowy szyk wprowadzi do gry nowe sukienki, luźne koszule i eleganckie marynarki. Premiera rozszerzenia zaplanowana jest na 26 lutego 2022 roku. Księżycowy szyk będzie dostępny na komputerach PC, MAC oraz na konsolach PlayStation i Xbox. Cena nowej kolekcji to 24,90 zł.

5/5 - (23 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy