Strona główna » Promocje » Mafia za darmo do pobrania na Steam

Mafia za darmo do pobrania na Steam

Klasyczna odsłona Mafii właśnie obchodzi swojego 20 urodziny. Z tej okazji wydawca 2K przygotował ogromną niespodziankę dla wszystkich fanów. Przez pięć dni będzie można pobrać za darmo pierwszą część Mafii na Steam. Zdecydowanie takiego klasyka warto mieć w swojej bibliotece!

Klasyczna Mafia na Steam za darmo

29 sierpnia 2022 roku pierwsza część Mafii skończyła dokładnie 20 lat, a aktualny producent 2K przygotował dla fanów aż dwie niespodzianki. Jedną z nich jest udostępnienie Mafii z 2002 roku do pobrania za darmo na Steam. Z promocji można skorzystać od 1 do 5 września, więc warto się pospieszyć. Tytuł po dodaniu do wirtualnej biblioteki zostanie z nami na zawsze. Warto wspomnieć, że tytuł niestety pozbawiony jest wielu oryginalnych utworów, na które twórcy stracili licencje. Na Steam dostępna jest także ulepszona wersja “Edycja ostateczna” z 2020 roku za 59 zł do 8 września.

jak pobrać gre mafia za darmo

Pobierz Mafia za darmo na Steam

Przez dwie dekady tytuł urósł wręcz do statusu kultowej gry, którą, chociaż z nazwy, powinien znać każdy gracz. W 2010 została wydana druga odsłona, która ponownie okazała się wielkim sukcesem. Niestety trzecia odsłona Mafii wydana w 2020 roku już zebrała mieszane recenzje, ale producent potwierdził, że aktualnie trwają pracę nad czwartą częścią.

Jak pobrać grę Mafia za darmo?

Aby zdobyć darmową kopię gry Mafia, wystarczy zalogować się na swoje konto Steam i w okresie od 1 do 5 września 2022 roku dodać tytuł do swojej wirtualnej biblioteki. Należy pamiętać, że promocja rozpoczyna się dopiero o godzinie 19:00 i to właśnie wtedy warto odwiedzić sklep Valve.

  1. Zaloguj się na swoje konto Steam lub załóż nowe konto
  2. Upewnij się, że promocja wystartowała – 1 września 2022 godz. 19:00
  3. Kliknij odnośnik Mafia za darmo na Steam lub skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź grę
  4. Kliknij zielony przycisk “Doodaj do konta”
  5. Przejdź proces finalizacji dodania produktu do biblioteki
  6. Zainstaluj launcher Steam na komputer i pobierz grę
Mafia gra do pobrania za darmo

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
komentarze 2
    • Cześć Pafel 😉 Promocja rozpoczęła się dzisiaj o 19:00. Wejdź na Steam i sprawdź, czy masz już możliwość dodania gry do swojej biblioteki za darmo. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody