Strona główna » Newsy » Minecraft Live 2021: Nowy mob do Minecrafta to Allay

Minecraft Live 2021: Nowy mob do Minecrafta to Allay

Właśnie zakończyło się głosowanie na nowego moba, kóry zostanie dodany do Minecrafta w nadchodzącej aktualizacji Minecraft 1.18 1.19 jako część aktualizacji The Wild Update. Głosowanie trwało przez platformę Twitter, a frekwencja całkiem była całkiem spora. Głosowanie zostało podzielone na dwie części.

Pierwsze głosowanie: Allay

W pierwszym głosowaniu wzięło udział ponad 1,2 miliona osób, a zdecydowaną większością głosów wygrał mob Allay!

Allay w głosowaniu zdobył ponad 50% wszystkich głosów. Na drugim miejscu uplasował się Cooper Golem z udziałem niemal 38%, a najmniej głosów uzyskał Glare z wynikiem nieco ponad 11%. Do drugiego głosowania przeszedł Allay i Copper Golem.

Drugie głosowanie: Allay

Drugie głosowanie odbyło się pomiędzy finalistami: Allay a Copper Golem. W drugim głosowaniu wzięło udział aż 1,1 miliona osób!

Głosowanie zakończyło się ponowną wygraną Allay wynikiem niemal 55% wszystkich głosów! Copper golem przegrał z wynikiem 45,6% wszystkich głosów.

Allay to nowe stworzenie, które uwielbia muzykę! Jest też bardzo wdzięczne, ponieważ gdy rzucimy mu jakikolwiek przedmiot, Allay przyniesie więcej takich samych lub podobnych przedmiotów. Allay będzie posiadał skrzydełka, dzięki którym będzie mógł latać.

5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody