Strona główna » Wydarzenia » Minecraft Live 2021 już dzisiaj! Czego możemy się spodziewać?

Minecraft Live 2021 już dzisiaj! Czego możemy się spodziewać?

Minecraft Live to transmisja na żywo na temat nowości, zmian i nadchodzących planach na temat Minecrafta i odbędzie już dzisiaj, 16 października 2021. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00, a podczas jego trwania społeczność będzie głosować na kolejnego, nowego moba w świecie gry. Czego możemy się spodziewać w nadchodzącym Minecraft Live 2021?

Niespodzianki na Minecraft Live

Z informacji, które opublikowało studio na swojej oficjalnej stronie, można wyczytać, że będą dwie niespodzianki, czekające na graczy podczas całego wydarzenia. Podczas transmisji zobaczyć będzie można nowe, jak i znane twarze ze studia Mojang.

Głosowanie na nowe moby w świecie Minecraft

Największą atrakcją podczas planowego wydarzenia to głosowanie na nowego moba, który zostanie dodany wraz z kolejną, dużą aktualizacją Minecrafta 1.18 (która jest już testowana – więcej można zobaczyć tutaj: Minecraft Snapshot). Gracze mają do wyboru jeden spośród trzech nowych, proponowanych mobów.

Copper Golem

Copper Golem to wykonany z miedzi golem. Tak jak zachowuje się miedź, z czasem ulegnie utlenieniu i zmieni swoją barwę. Golema można wykonać samodzielnie. Dodatkowo mają zachowywać się bardziej nieprzewidywalne i będzie losowo przyciskał miedziane przyciski (które zostaną dodane wraz z tym golemem).

Allay

To nowe stworzenie, które uwielbia muzykę! Jest też bardzo wdzięczne, ponieważ gdy rzucimy mu jakikolwiek przedmiot, Allay przyniesie więcej takich samych lub podobnych przedmiotów. Allay będzie posiadał skrzydełka, dzięki którym będzie mógł latać.

Glare

Jest to stworzenie, które nienawidzi ciemności. W grze będzie również wskazywał miejsca, w których jest wystarczająco ciemno, aby potwory mogły się odrodzić. Będzie to pokazywał poprzez atak szału.

Gdzie obejrzeć Minecraft Live 2021?

Wydarzenie Minecraft Live 2021 zobaczyć będzie można na:

Transmisję będzie można obejrzeć na telefonach, tabletach, komputerach, konsolach do gier, telewizorach i wiele więcej.

Start Minecraft Live zaplanowane jest na godzinę 18:00, 16. października 2021.

Kiedy Minecraft Live 2021

Wszystkie wiadomości i nowości z tego wydarzenia będą publikowane na bieżąco na naszej stronie. Zapraszamy do zaglądania na bieżąco!

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody