Strona główna » Newsy » Minecraft: Java i Bedrock Edition wkrótce w Xbox Game Pass na PC

Minecraft: Java i Bedrock Edition wkrótce w Xbox Game Pass na PC

Podczas Minecraft Live 2021 twórcy zapowiedzieli, że Minecraft — zarówno w wersji Java i Bedrock — trafi do miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

Do tej pory gra nie była dostępna w usłudze Xbox Game Pass na PC, jednak już w listopadzie do niej trafi. Dostępne będą dwie wersje: Minecraft: Java Edition oraz Minecraft: Bedrock Edtion.

Xbox Game Pass na PC kosztuje w standardowej cenie 39,99 zł miesięcznie, jednak w chwili obecnej jest w promocji i dostać go można za jedynie 4 zł, a obniżka wynosi 90%. Xbox Game Pass na PC można kupić za pomocą tego linku.

Dokładna data dodania gry do usługi nie jest jeszcze znana, ale gdy tylko się dowiemy, damy znać na łamach naszego serwisu!

Zobacz więcej:

5/5 - (10 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody