Strona główna » Newsy » Nowości w Transport Fever 2: nowe mapy i scenariusze. Nadchodzi Deluxe Edition

Nowości w Transport Fever 2: nowe mapy i scenariusze. Nadchodzi Deluxe Edition

Dzisiaj pojawiła się nowa informacja na temat nadchodzących nowości do gry Transport Fever 2. Twórcy ogłosili dzisiaj wydanie kolejnej, dużej aktualizacji do gry oraz wydania edycji Deluxe Edition. Oby dwie nowości zostaną wydane już za niedługo, bo w czwartek 9 marca 2023 roku. Jakich dokładnie zmian możemy oczekiwać?

Zawartość edycji Transport Fever 2: Deluxe Edition

Największymi nowościami w edycji Deluxe Edition to trzy nowe, ręcznie wykonane mapy wraz ze scenariuszami w różnych typach krajobrazów. Twórcy zapowiadają, że będą one wyzwaniem dla umiejętności gracza.

Wśród pozostałych nowości można wymienić:

 • 6 nowych i ekskluzywnych pojazdów historycznych do gry:
  • Hong Kong Meridian Ferry
  • McDonnell Douglas DC-10-30
  • Brytyjski pociąg dużych prędkości HST “Inter-City 125”
  • Kenworth K100E, Citroën U55 Currus Cityrama
  • Toyama Chihou Railway Tramwaj serii 8000
 • 3 nowe zwierzęta dla trzech typów krajobrazu: wilk, puma i tropikalne ryby
 • 2 nowe ścieżki dźwiękowe w grze z dwóch prequeli Train Fever i Transport Fever

Rozszerzoną zawartość można już dodać do swojej listy życzeń na Steam, a samo odblokowanie zawartości planowane jest na 9 marca 2023 roku. Link do tej edycji znajdziecie tutaj. Dla tych, który posiadają już podstawową wersję gry, przez ograniczony czas od daty premiery dostępna będzie specjalna zniżka. Niestey – dla wersji PC nie będzie możliwości zakupu rozszerzenia przedpremierowo.

5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Transport Fever 2

Więcej o Transport Fever 2

Transport Fever 2 to symulator transportu publicznego, w którym gracze zarządzają firmami transportowymi, budując i rozwijając sieć transportową na przestrzeni kilku stuleci. Gracze muszą rozwijać miasta dostosowując je do potrzeb transportowych i technologicznych, optymalizując przychody i koszty swoich firm. Gra oferuje tryby multiplayer i kariery oraz wiele scenariuszy i wyzwań.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody