Strona główna » Newsy » Syberia I & II za darmo do pobrania na Steam

Syberia I & II za darmo do pobrania na Steam

Studio Microids udostępniło za darmo do pobrania pierwszą i drugą część kultowej przygotówki – Syberia. Oferta jest ograniczona czasowo i dostępna tylko na platformie Steam.

Syberia i Syberia II za darmo

Studio Microids zorganizowało na Steam giveaway, w którym można za darmo pobrać Syberię 1 oraz Syberię 2. Oba tytuły można na zawsze dopisać do swojej biblioteki gier. Należy się pospieszyć, bo obie gry są dostępne za darmo wyłącznie do jutra, czyli do 29 września do godz. 19:00.

Syberia 2 za darmo

Aby pobrać obie części Syberii za darmo wystarczy kliknąć w linki podane niżej, a następnie kliknąć zielony przycisk “Dodaj do konta”.

Pobierz Syberia I za darmo

Pobierz Syberia II za darmo

Syberia 1 i 2 za darmo – czy warto pobrać?

Syberia to już kultowa gra przygodowa typu point-and-click wydana w 2002 roku. Główną bohaterką jest Kate Walker – prawniczka z Nowego Jorku, która otrzymuję zlecenie od wielkiego koncernu zabawkowego. Aby sfinalizować formalności prawnicza musi się udać do Europy.

Syberia II jest dokładną kontynuacją wydarzeń z pierwszej części. Tym razem akcja rozgrywa się głównie w rosyjskim miasteczku Romansbourg, a do prawniczki Kate dołącza Hans. Główni bohaterowie skupiają się głównie na rozwiązaniu zagadki związanej z mamutami.

Obie części zebrały bardzo dobre opinie zarówno wśród graczy, jak i recenzentów. Do odkrycia dostępna jest także trzecia część Syberii, która aktualnie jest przeceniona na Steam o 85% w cenie 16,19zł. Oprócz tego studio Microids planuję w grudniu tego roku wydać kolejną grę – Syberia: The World Before.

5/5 - (32 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody