Strona główna » Zapowiedzi » Poznaliśmy rozszerzenia do The Sims 4 na 2022 rok

Poznaliśmy rozszerzenia do The Sims 4 na 2022 rok

Zespół odpowiedzialny za The Sims 4 opublikował kilka materiałów, które zwiastują nadejście nowych rozszerzeń do gry. Tym razem fani otrzymają pakiet rozgrywki i dwie nowe kolekcje. Premiery zaplanowane są na maj oraz czerwiec 2022 roku.

Co nowego nadchodzi do The Sims 4?

Twórcy The Sims 4 od pewnego czasu zapowiadają partiami, co nowego pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Wczoraj na profilach społecznościowych pojawiły się grafiki zapowiadające nowy “rozkład” na maj i czerwiec z podpisem “This season it’s lights off”, czyli “w tym sezonie światła są wyłączone”. Wraz z pierwszą zapowiedzią, opublikowany został neonowy kryształek Simowy, który został przez fanów powiązany z dodatkami “Nocne życie” oraz “Po Zmroku” z poprzednich części The Sims.

Nowe dodatki do The Sims 4 2022

Fani przez prawie dobę rozwiązywali zagadkę, co może się kryć pod tajemniczym hasłem. Najczęściej padały komentarze dotyczące wilkołaków oraz ciemnego trybu menu w grze. Dzisiaj twórcy odkryli już nieco więcej przed fanami, którzy już mogą wyczekiwać trzech nowych rozszerzeń do The Sims 4 w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Wilkołaki w The Sims 4

Pierwszy i najważniejszy punkt dzisiejszej zapowiedzi to nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4. Aktualnie są to tylko nasze domysły, ale wiele wskazuję na to, że już wkrótce do świata The Sims 4 dołączą kolejne nadnaturalne postacie w formie wilkołaków. Twórcy opublikowali na Facebooku oraz Twitterze filmik, w którym ukazana jest góra, pełnia księżyca, a w tle słychać wycie charakterystyczne dla wilkołaków. Na kolejnym kadrze widać ciemną ulicę z hydrantem. To akurat może wskazywać na nowe otoczenie, które nadejdzie wraz z rozszerzeniem.

the sims 4 wilkołaki pakiet rozgrywki

Oficjalna strona The Sims 4 dzisiaj również została zmodyfikowana. Na pierwszym planie wyłania się logo gry z podpisem “The Sims nie pozwoli Ci pójść spać” a zaraz pod nim “Gdy zapada zmrok, ujawnia się Twoje prawdziwe (ja)”. To kolejna wskazówka w stronę wilkołaków w The Sims 4, gdyż to właśnie te postacie nadnaturalne pokazują swoją prawdziwą twarz dopiero po zmroku.

The Sims 4 nowe dodatki 2022

Dwie nowe kolekcje do The Sims 4

Oprócz pakietu rozgrywki z wilkołakami, na fanów czekają aż dwie nowe kolekcje, czyli najmniejszy typ rozszerzeń do The Sims 4. O nich wiemy stosunkowo niewiele, ponieważ na filmie twórcy ukazali dwójkę dzieci wraz z dorosłymi Simami na podwórku. Na kolejnym kadrze widać Simkę na scenie wraz z serduszkiem.

The Sims 4 planowane dodatki 2022

Nowe kolekcje zostały opisane na oficjalnej stronie The Sims następującymi hasłami: “Spędź miłą noc na podwórku” oraz “Zadaj szyku podczas wieczornego wypadu”. Jest więc szansa, że fani The Sims 4 otrzymają nowe stroje na wieczorne wyjścia i nowe obiekty na przydomową imprezę.

Zwiastun nowości do The Sims 4

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody