Strona główna » Newsy » Zdjęcia nowego świata z The Sims 4 Ślubne historie

Zdjęcia nowego świata z The Sims 4 Ślubne historie

Najnowszy pakiet rozgrywki do The Sims 4 – Ślubne historie, oprócz nowych interakcji i obiektów, wprowadza do gry zupełnie nowe otoczenie. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć i materiałów opublikowanych przez twórców z tego nadmorskiego świata.

Tartosa – nowe otoczenie w The Sims 4

Najnowszy pakiet rozgrywki The Sims 4 ślubne historie to rozszerzenie skupiające się na organizowaniu ceremonii ślubnych oraz wesel. Twórcy przygotowali dla fanów nowe obiekty weselne, stroje ślubne oraz nowe interakcje m.in. krojenie tortu i rzucanie bukietem. ale to nie wszystko – nowy pakiet rozgrywki wprowadzi także do gry zupełnie nowe otoczenie o nazwie Tartosa.

Widok na świat Tartosa TS4 Ślubne historie

Tartosa to nadmorskie otoczenie w typowo włoskim stylu z plażą i krystalicznie czystą wodą. Twórcy potwierdzili, że plaża oraz morze będzie w pełni funkcjonalne, tak jak ma to miejsce w otoczeniu z dodatku The Sims 4 Wyspiarskie życie. Oznacza to, że Simowie będą mogli wypoczywać na plaży oraz pluskać się w wodzie podczas podróży poślubnej.

Wodospady i mosty w mieście z The Sims 4 Ślubne historie

Wodospad TS4 Ślubne historie

Miasto z The Sims 4 Ślubne historie to niewielka wysepka z widokiem na latarnie. Na jego obrzeżach można spotkać malownicze zalesione krajobrazy oraz wodospad z drewnianym mostem. Tego typu miejsca świetnie będą wyglądać w rodzinnym albumie Simów. Może to właśnie tam jest idealnie miejsce na oświadczyny.

Widok na nowe otoczenia TS4 Ślubne historie

Na udostępnionych przez twórców zdjęciach widać duże drzewo ze zwiastuna oraz widok na kolejne mosty w mieście. Nie wiadomo jednak, czy w nowym otoczeniu z The Sims 4 Ślubne historie będzie można zamieszkać. Twórcy wspominają jedynie o świetnych miejscówkach do organizacji wesela oraz odpoczynku.

Nowa okolica z The Sims 4 ślubne historie

Sklepy i budki z kwiatami w centrum Tartosa

Jedną z nowości, które skrywa nowe miasto jest możliwość przeglądania witryn sklepowych ze ślubnymi oraz wieczorowymi strojami. Podobna funkcjonalność pojawiła się już w ostatnim dodatku – The Sims 4 Wiejska Sielanka. Simowie mogą podejść do witryny sklepowej i wejść z nią w interakcje. Nie są to jednak budynki, do których Simowie będą mogli wejść.

Nowe miasto z The Sims 4 ślubne historie

Tuż obok w nowym mieście z The Sims 4 Ślubne historie ulokowane są urocze cukiernie, w których para młoda może spróbować tortu, który pojawi się na weselu oraz wybrać topper. Na wystawie takiej cukierni widać przykładowe torty weselne oraz inne słodkości np. babeczki.

Tartosa z The Sims 4 Ślubne historie

W centrum Tartosa można także spotkać budki z kwiatami. To kolejny punkt, który powinni odwiedzić Simowie planujący ślub. W budkach można zakupić bukiet kwiatów dla panny młodej, który następnie będzie mogła rzucić podczas uroczystości.

Budki z kwiatami w The Sims 4

Nowe parcele w TS4 Ślubne historie

Z wiadomości udostępnionych przez twórców wynika, że nowe otoczenie będzie zawierało kilka parcel, które pozwolą zorganizować ceremonię ślubną oraz wesele. Wśród nowych parcel znajdą się m.in. “Pałac i ogród przysiąg” oraz „Ogród odwiecznej harmonii”, które zostały stworzone przez Simową społeczność zaproszoną do współpracy.

Parcela The Sims 4 Ślubne historie

Najnowszy pakiet rozgrywki The Sims 4 ślubne historie będzie miał swoją premierę już 17 lutego 2022 i będzie dostępny na komputerach PC/MAC oraz na konsolach PS4, PS5, XONE, XSX.

5/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody