Strona główna » Promocje » Promocja The Sims 4 na komputery i konsole -50% na dodatki

Promocja The Sims 4 na komputery i konsole -50% na dodatki

EA właśnie wystartowało z kolejną promocją na The Sims 4 oraz dodatki i zestawy. Promocja dotyczy podstawy oraz rozszerzeń na komputery PC, MAC oraz konsole PS4 i Xbox One.

The Sims 4 i dodatki w dużej promocji

Na Origin, PlayStation Store oraz Microsoft Store właśnie ruszyła ogromna promocja, w której można zgarnąć podstawę gry 70% taniej, dodatki 50% taniej i zestawy 20% taniej. Do promocji dołączono także najnowszy dodatek The Sims 4 Wiejska sielanka – jako jedyny dodatek jest w promocji 25%. Jest to pierwszy raz, kiedy dodatek pojawia się w promocji. Przeceny o 50% można się spodziewać w okolicach świąt lub dopiero w nowym roku.

W promocji dodatki i zestawy do The Sims 4

  • The Sims 4 (75% zniżki) – 34,97 zł.
  • Dodatki do The Sims 4 (50% zniżki) – 84,50 zł.
  • The Sims 4 Wiejska sielanka (25% zniżki) – 126,75 zł.
  • Zestawy do The Sims 4 zawierające 3 rozszerzenia (20% zniżki) – 175,92 zl.

Zestawy, czyli pakiety zawierające trzy rozszerzenia dostępne są w promocji jedynie na Origin, czyli tylko dla graczy na komputerach PC lub MAC. Oferta już jest dostępna i będzie trwać do 5 października 2021 roku. Sprawdź szczegóły promocji na stronie Origin.

Promocja The Sims 4 wiejska sielanka
5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody