Strona główna » Newsy » The Sims 4 Wystrój marzeń – oficjalna zapowiedź i zwiastun

The Sims 4 Wystrój marzeń – oficjalna zapowiedź i zwiastun

EA zapowiedziało dzisiaj nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4, który dotyczy nowej kariery – dekoratora wnętrz. Rozszerzenie będzie miało swoją premierę już 1 czerwca i ukaże się na komputerach oraz konsolach.

Oficjalny zwiastun The Sims 4 Wystrój marzeń

Producenci The Sims 4 dzisiaj o 17:00 opublikowani na oficjalnym kanale YouTube zwiastun najnowszego pakietu rozgrywki. The Sims 4 Wystrój marzeń będzie skupiał się na nowej karierze poświęconej dekorowaniu i urządzaniu wnętrz. Do gry zostanie dodana kolejna interaktywna kariera, w której będzie trzeba pobudzić swoją kreatywność zmieniając domy Simów zgodnie z ich wymaganiami.

Pakiet The Sims 4 Wystrój marzeń będzie miał swoją premierę już 1 czerwca 2021 roku – zgodnie z simowym planem wakacyjnym opublikowanym przez twórców. Nowy pakiet rozgrywki będzie od razu dostępny na wszystkie platformy – Origin (PC i Mac), Steam, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5! Cena nowego rozszerzenia w Polsce to 89,90zł.

The Sims 4 Wystrój marzeń – oficjalna zapowiedź

Wraz ze zwiastunem twórcy opublikowali także skrócony opis nowego rozszerzenia:

Buduj reputację zawodową jako dekorator wnętrz! Poznaj, co dany Sim lubi, a czego nie lubi, zanim zabierzesz się za dekorowanie, by przeprowadzić renowację idealnie dostosowaną do konkretnego klienta. Kiedy już wyczarujesz nową aranżację, przygotuj się na zszokowany wyraz twarzy klienta podczas prezentacji!

The Sims 4 Wystrój marzeń nowy pakiet rozgrywki

Najważniejsze cechy The Sims 4 Wystrój marzeń

  • Każda praca wymaga indywidualnego podejścia. Nie chodzi tylko o potrzeby klientów, ale także o ich preferencje i budżet. Jakie lubią kolory? Czy inspiruje ich muzyka? Jakie są ich hobby? Jeśli chcesz uzyskać świetną rekomendację, musisz dostosować swoje projekty, mając to wszystko na uwadze.
  • Niezależnie od tego, czy chodzi o modernizację pojedynczego pokoju, remont całej parceli, czy też remont parceli publicznej, Twoim celem jest uszczęśliwienie klientów. Ty odpowiadasz za wszystkie szczegóły. Meble, takie jak sofy segmentowe, regały modułowe oraz wbudowane płyty grzejne i piekarniki, oferują bardziej przemyślane możliwości niż kiedykolwiek.
  • Po zakończeniu projektu pochwal się! Miejmy nadzieję, że Twoja praca wywoła radosny płacz zamiast łez rozczarowania. Zapoznaj się z wynikami, aby zobaczyć, jak Twoi klienci reagują na ich spersonalizowaną metamorfozę domu, wraz z porównaniami przed i po. Zmieniaj życie, zmieniając przestrzenie!
The Sims 4 Wystrój marzeń Origin

W The Sims 4 Wystrój marzeń nowi dekoratorzy będą musieli przede wszystkim zadbać o to, aby ich realizacje były zgodne z wymaganiami klientów. Jednak oprócz tego ważna będzie także reputacja oraz popularność. Dobrym sposobem na zdobycie rozpoznawalności będzie prowadzenie bloga oraz social mediów. Wraz z rozwojem kariery Simowie będą mogli urządzać nie tylko prywatne wnętrza, ale także publiczne parcele np. bary.

TS4 Wystrój marzeń kariera dekoratora wnętrz

Na oficjalnym blogu twórców opublikowany został wpis, w którym można się dowiedzieć czym charakteryzuje się nowa kariera dekoratora wnętrz w The Sims 4 Wystrój marzeń. Artykuł dostępny jest pod tym linkiem.

5/5 - (38 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody