Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 kwiecień 2021 – przegląd nowości

Aktualizacja The Sims 4 kwiecień 2021 – przegląd nowości

Zespół The Sims wydał dzisiaj małą aktualizację do The Sims 4, w której zmieniono dwie fryzury z podstawowej gry oraz naprawiono kilka błędów. Aktualizacja jest dostępna dla komputerów PC, MAC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Co przynosi aktualizacja The Sims 4 z kwietnia 2021?

W tym miesiącu twórcy nie rozpieścili fanów ogromną aktualizacją. Sami na oficjalnej stronie nazywają ją “niewielką, lecz treściwą”. Aktualizacja kwietniowa do The Sims 4 skupia się na dwóch fryzurach, które otrzymały nowe tekstury i zostały dopasowane do dzieci i małych dzieci. Oprócz tego aktualizacja naprawia ponad 30 błędów z gry podstawowej oraz dodatków.

“Nowa” fryzura z mocnymi lokami

Twórcy zaktualizowali fryzurę z mocnymi lokami dodając ulepszoną teksturę. Frzura od dzisiaj jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych od małych dzieci do emerytów oraz obu płci.

The Sims 4 aktualizacja nowe fryzury
Aktualizacja kwiecień 2021 The Sims 4 nowe fryzury

Zaktualizowana krótka fryzura

To samo poczyniono z krótką fryzurą – ulepszono jej teksturę oraz przekonwertowano, aby była dostępna dla wszystkich grup wiekowych oraz płci.

Co doszło w aktualizacji The Sims 4 kwiecień 2021
Przegląd aktualizacji The Sims 4 kwiecień 2021

Nowe menu wczytywania zapisów

Okienko z wyborem zapisanych gier zostało przeprojektowane. Zapisane gry są od teraz przedstawione w formie listy. We wcześniejszej wersji były to kafelki z dużym zdjęciem rodziny.

Nowe menu The Sims 4 aktualizacja kwiecień 2021

Naprawa ponad 30 błędów

Zespół The Sims w praktycznie każdej aktualizacji poprawia jakieś większe lub mniejsze błędy w The Sims 4. Tym razem usunięto m.in. problem związany z wyskakującymi okienkami podglądu w Galerii oraz naprawiono porzucanie przez simów zadań w losowych momentach, aby posprzątać parcele. Pełną listę naprawionych błędów można sprawdzić TUTAJ

Co w następnej aktualizacji The Sims 4?

Twórcy The Sims 4 podczas dzisiejszego live ogłosili, że pracują już nad kolejną aktualizacją do gry. W maju możemy spodziewać się aktualizacji kolejnych dwóch fryzur, 6 nowych kolorów włosów oraz 16 schematów oczu azjatyckich do narzędzia stwórz sima!

5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody