Gra Assassin's Creed Revelations
Newsy

Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed Revelations

Assassin's Creed Revelations w skrócie

Assassin’s Creed Revelations to szósta gra z serii Assassin’s Creed. Gra została wydana w 2011 roku i została udostępniona na PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC. Gracz wciela się w Ezio Auditore da Firenze, mistrza asasynów, który musi zbadać Konstantynopol i jego okolice, jednocześnie chroniąc go przed siłami templariuszy i osmańskich.

Najnowsze newsy Assassin's Creed Revelations

Więcej o Assassin's Creed Revelations

Assassin’s Creed Revelations to szósty tytuł z serii Assassin’s Creed. Został opracowany przez firmę Ubisoft Montreal i wydany przez Ubisoft. Gra została wydana na konsole PlayStation 3, Xbox 360 i PC 15 listopada 2011 roku.

W grze wcielamy się w postać Ezio Auditore da Firenze, który jest zabójcą żyjącym w Konstantynopolu w czasach podboju osmańskiego. Akcja gry rozgrywa się dziesięć lat po Assassin’s Creed II, a Ezio bada spisek templariuszy mający na celu przejęcie władzy nad terytorium osmańskim i poszukuje pięciu kluczy otwierających pięć zapieczętowanych drzwi, które prowadzą do potężnego artefaktu zwanego “Jabłkiem Edenu”.

Gracz steruje Ezio z perspektywy trzeciej osoby i może eksplorować zarówno środowiska miejskie, takie jak Konstantynopol, jak i naturalne, takie jak góry Masyaf.

Sterowanie i rozgrywka w Assassin’s Creed Revelations są bardzo podobne do poprzednich gier z tej serii.

Assassin’s Creed Revelations to gra składająca się z dwóch części. Pierwsza część to tryb fabularny, w którym grasz jako Ezio i zwiedzasz miasto Konstantynopol. Druga część to tryb wieloosobowy Assassin’s Creed, który został znacznie ulepszony w porównaniu z ostatnią odsłoną serii.

Sterowanie jest na tyle proste, że każdy bez problemu poradzi sobie z grą Assassin’s Creed Revelations. W grze pojawia się też nowa mechanika zwana “ostrzem z hakiem”, która pozwala szybko poruszać się po budynkach i dostać się na wyżej położone tereny.

Czym jest Assassin’s Creed i dlaczego powinieneś zagrać?

Assassin’s Creed to seria gier action-adventure osadzonych w realiach historycznych. Historia skupia się wokół głównego bohatera, Desmonda Milesa, oraz jego przodka, Altaïra Ibn-La’Ahada.

Seria gier została stworzona przez Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft. Pierwsza gra została wydana 13 listopada 2007 roku na konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Microsoft Windows. Gra Assassin’s Creed zdobyła wiele nagród, w tym nagrodę BAFTA dla najlepszej gry akcji w 2008 roku. Gra otrzymała również nagrodę Game Developers Choice Awards za najlepszy projekt gry w 2008 roku.

Assassin’s Creed Revelations – wymagania systemowe

Wymagany jest komputer PC z co najmniej:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4400 lub AMD Athlon 64 X2 3800+.
  • Pamięć: 1GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce 8600 GT lub ATI Radeon HD 2600 Pro
  • DirectX® 9.0c
  • Karta dźwiękowa: urządzenie audio zgodne z DirectX 9.0c

Start Poradniki Kody