Strona główna » Newsy » Oficjalna zapowiedź The Sims 4 Simtymność i Łazienkowe szpargały

Oficjalna zapowiedź The Sims 4 Simtymność i Łazienkowe szpargały

EA właśnie oficjalnie zapowiedziało dwie kolekcje do The Sims 4, których premiera odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Simtymność i Łazienkowe szpargały przyniosą graczom nowe obiekty dekoracyjne do łazienki oraz flirciarską bieliznę.

Dwie kolekcje do The Sims 4 w styczniu 2023

Tydzień temu twórcy The Sims 4 opublikowali harmonogram, w którym zapowiedzieli premierę nowego dodatku do gry, dużej aktualizacji oraz dwóch kolekcji. Okazuje się, że fani nie będą musieli długo czekać, bo właśnie na oficjalnym Twitterze EA został dodany wpis zapowiadający premierę dwóch kolekcji już 19 stycznie. The Sims 4 Simtymność i Łazienkowe szpargały to nazwy rozszerzeń, które już za dwa dni trafią do sprzedaży.

The Sims 4 Simtymność i Łazienkowe szpargały kolekcja

Pierwsza kolekcja wprowadzi do trybu tworzenia Sima koronkowe kombinezony, czarującą bieliznę i fikuśne bokserki. Rozszerzenie The Sims 4 Simtymność zostało stworzone wraz z marką MeUndies. Druga kolekcja to propozycja to fanów dekorowania Simowych mieszkań i domów. The Sims 4 Łazienkowe szpargały wprowadzi do gry nowe obiekty dekoracyjne takie jak kalkomanie ścienne lub sztuczną szczękę w szklance. Obie kolekcje do The Sims 4 zadebiutują w cenie 24,90 zł. i będą dostępne na komputery PC, Mac oraz konsole PlayStation i Xbox.

The Sims 4 Simtymność kolekcja – zdjęcia i oficjalny opis

Schlebiaj każdemu ciału dzięki zestawowi kolekcji The Sims 4 Simtymność. Ta kolekcja pomoże każdemu Simowi wyglądać odważnie, zalotnie i czarująco w sypialni dzięki koronkowym body, różnym stylom bielizny i zabawnym nadrukom na bokserkach.

Stwórz odpowiedni nastrój dzięki flirciarskiej odzieży z The Sims 4 Simtymność kolekcja. Bara-bara zyska nowy wymiar poprzez czarujące koronki, paski, fasony, które upiększą każdą sylwetkę. Wzbogać szafy Simów o zgodne z dzisiejszymi trendami sypialniane stylizację.

Cechy kolekcji The Sims 4 Simtymność

  • Nowinki ze świata odprężenia – Wzbogać intymną garderobę Simów o odzież wpisującą się w aktualne trendy w zakresie materiałów, kolorów i wzorów. Koronkowe kombinezony, duży wybór bielizny, fikuśne bokserki – sprawi to, że Simowie we własnej łazience poczują się jak na wybiegu.
  • Intymność, nie ekskluzywność – Aby natchnąć Simów pewnością siebie, wspólnie z MeUndies stworzyliśmy stylizacje, które pasują do wielu sylwetek. Ta kolekcja sprawi, że Simowie będą wyglądać w swojej sypialni odważnie, flirciarsko i czarująco.

Sprawdź: Jak pobrać The Sims 4 za darmo?

Ubrania z The Sims 4 Simtymność

Ubrania z The sims 4 Simtymność
Źródło: twitter.com/SimMattically

The Sims 4 Łazienkowe szpargały kolekcja – zdjęcia i oficjalny opis

Spraw, by łazienka była najbardziej udekorowanym pomieszczeniem w domu. Od protez babci po dekoracje ścienne stworzone dla wszystkich grup wiekowych – to najlepsza przestrzeń na osobistą ucieczkę z The Sims 4 Łazienkowe szpargały!

Doświadcz chaosu codzienności lub stwórz oazę organizacji dzięki The Sims 4 łazienkowe szpargały kolekcja. Nieważne, czy chcesz zagracić blat grzebieniami i akcesoriami do makijażu, czy wolisz, aby Simowie trzymali je w szufladach – dzięki tej kolekcji akcesoriów łazienkowych dla wszystkich grup wiekowych wybór należy do Ciebie.

Cechy kolekcji The Sims 4 Łazienkowe szpargały

  • Rodzinne pomieszczenie – W tej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Od kalkomanii ściennych dla najmłodszych, po babciną sztuczną szczękę. Stwórz realistyczny obraz rodzinny dzięki elementom związanym z Simami w każdym wieku.
  • Własna, spersonalizowana przestrzeń – Zmień łazienkę Simów w elegancką przestrzeń, w której będą mogli skryć się przed trudami codzienności, lub pozwól, by codzienne zamieszanie zawitało również tam. Ta kolekcja pozwoli Ci stworzyć pomieszczenia, które odzwierciedlą osobowość różnych Simów.

Obiekty z The Sims 4 Łazienkowe szpargały

Obiekty z The sims 4 Łazienkowe szpargały
Źródło: twitter.com/SimMattically
5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody