Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming marzec 2022 – darmowe gry i ekskluzywne dodatki

Amazon Prime Gaming marzec 2022 – darmowe gry i ekskluzywne dodatki

Amazon zaktualizował listę gier, które mogą za darmo odebrać wszyscy subskrybenci Amazon Prime Gaming w marcu. Tym razem na liście pojawiło się 7 tytułów, w tym Madden NFL 22 oraz Surviving Mars.

Lista gier w Amazon Primie Gaming marzec 2022

Bo bardzo udanych miesiącach widać, że Amazon nieco uspokoił swoją ofertę i aktualnie próżno szukać wielkich produkcji na liście gier. Nie ma jednak zawodu – subskrybenci Amazon Prime Gaming w marcu mogą odebrać aż 7 gier, a wśród nich jest Madden NFL 22 na Origin oraz Surviving Mars na Epic Games. Warto wspomnieć, że sama subskrypcja kosztuje 49 zł na rok, a w pakiecie znajduję się także Amazon Prime Video oraz darmowe dostawy w sklepie internetowym Amazon.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od marca w Prime Gaming:

  • Madden NFL 22
  • Surviving Mars
  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
  • looK INside
  • The Stillness of the Wind
  • Crypto Against All Odds
  • Pesterquest
Lista gier amazon prime gaming marzec 2022

Pozostałe 5 tytułów z listy z tego miesiąca to gry, które można uruchomić za pomocą specjalnego launchera Amazon Prime. W zestawieniu pojawiły się dwie gry niezależne, urocza symulacja oraz RPG z elementami fantasy.

Dodatkowa zawartość do gier w marcu 2022

Oprócz 7 darmowych gier, subskrybenci cały czas mogą korzystać z rozbudowanej puli dodatkowej zawartości do popularnych gier. W marcu do Amazon Prime Gaming zostały dodane następujące elementy:

  • League of Legends – Kapsuła Prime Gaming (650 RP, Trwała skórka 1350 RP, 200 pomarańczowej esencji, 5 Odłamki czempiona, 2 Odłamki wieczne serii 1, 30-dniowe zwiększenie PD)
  • Roblox – Steampunkowa maska
  • PUBG: Battlegrounds – Gold G-Coin box bundle

Gry warte uwagi – Prime Gaming marzec 2022

Fani futbolu amerykańskiego z pewnością będą ucieszeni z obecności Madden NFL 22 w Amazon Prime Gaming na marzec. Gra oferuję tryb, w którym gracz może kierować własną drużynę przez cały sezon, dbając o treningi zawodników oraz rozgrywając poszczególne mecze. Tytuł posiada także tryb fabularny, w którym kierujemy karierą sportową stworzonego zawodnika.

Madden NFL 22 prime gaming marzec 2022

Drugim ciekawym tytułem z Amazon Prime Gaming w tym miesiącu jest Surviving Mars. To ciepło przyjęta strategia od Haemimont Games, czyli twórców m.in. Tropico 5. W grze głównym zadaniem jest zbudowanie pierwszej, prężnie działającej kolonii na Marsie. Gracz musi zadbać nie tylko o zapewnienie jedzenia i picia, ale także stale inwestować badania naukowe, a także eksplorować nieznane fragmenty planety.

Zwiastun Amazon Prime Gaming marzec 2022


Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody