Strona główna » Newsy » Tak wygląda otoczenie z The Sims 4 Wilkołaki

Tak wygląda otoczenie z The Sims 4 Wilkołaki

Początek miesiąca przynosi zdecydowanie sporo informacji na temat najnowszego pakietu rozgrywki do The Sims 4 z wilkołakami w roli głównej. Tym razem gracze dotarli do zdjęcia, na którym widać mroczne otoczenie z The Sims 4 Wilkołaki.

Zdjęcie miasteczka z The Sims 4 Wilkołaki

Po wczorajszej publikacji pierwszego zdjęcia z The Sims 4 Wilkołaki fani gry zostali rozgrzani do czerwoności, aby znaleźć o najnowszym rozszerzeniu jak najwięcej informacji. Wygląda na to, że jednemu graczowi to się udało. W menu gry odkrył zdjęcie, które przedstawia widok na otoczenie z The Sims 4 Wilkołaki. Możemy na nim zauważyć księżyc podczas pełni, który pojawia się praktycznie w każdej grafice promującej najnowsze rozszerzenie.

Księżyc jednak nie jest tutaj przypadkowo, ponieważ nawiązuje do nazwy otoczenia, które brzmi Moonwood Mill. Próbując przetłumaczyć wspomnianą nazwę na język polski i rozkładając ją na pojedyncze słowa, można doszukać się nawiązań do księżyca, lasu oraz młyna.

The Sims 4 Wilkołaki miasteczko

Tym, co najbardziej przykuwa wzrok, jest wysoka skalista góra, na której szczycie można zauważyć ukrytą jaskinie. Jest więc spora szansa, że pakiet rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki wprowadzi do gry ukryte miejsce. Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ takich miejscówek jest w The Sims 4 zdecydowanie za mało. Analizując jeszcze dogłębniej udostępnione zdjęcie, można zauważyć w tle ciemny las oraz stawek z unoszącą się mgłą.

Zwiastun The Sims 4 Wilkołaki już dzisiaj

Wraz z pojawiającymi się informacjami na temat nowego rozszerzenia do The Sims 4, twórcy postanowili jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, zapowiadając na dzisiaj premierę zwiastuna. Już o godzinie 17:00 na oficjalnym kanale YouTube odbędzie się pierwsza prezentacja zwiastuna The Sims 4 Wilkołaki.

Jest więc spora szansa, że to właśnie dzisiaj (02.06.2022) dowiemy się najwięcej o najnowszym DLC do The Sims 4 i poznamy polską premierę. To, czego możemy być pewni to cena pakietu rozgrywki, która będzie wynosiła 89,90 zł na Origin.

Źródło: simscommunity.info

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody