🏠 Strona główna Newsy Odświeżona rodzina Ćwir i nowe obiekty – Ekspresowa dostawa The Sims 4

Odświeżona rodzina Ćwir i nowe obiekty – Ekspresowa dostawa The Sims 4

Dzisiaj do The Sims 4 została wydana mini aktualizacja w formie ekspresowej dostawy. Twórcy dla graczy przygotowali odświeżoną wersję rodziny Ćwir, nowe obiekty oraz dwa scenariusze. Uaktualnienie już jest dostępne do pobrania z poziomu gry.

Przegląd majowej mini aktualizacji do The Sims 4

Wszyscy gracze posiadający kopię gry The Sims 4 na komputerach oraz konsolach otrzymali dzisiaj mini aktualizację. Aby pobrać nowości do gry, wystarczy uruchomić grę i przejść do zakładki ekspresowej dostawy w menu ustawień. Ekspresowa dostawa do The Sims 4 nie wymaga usunięcia modyfikacji, ale do zainstalowania zawartości potrzebne będzie ponowne uruchomienie gry. Warto przy okazji sprawdzić najnowszą dużą aktualizację do The Sims 4 na maj 2022.

Nowa wersja rodziny Ćwir z The Sims 4

Najważniejszą nowością z dzisiejszej mini aktualizacji do The Sims 4 jest kompletnie odmieniona rodzina Ćwir. Bella, Mortimer, Kasandra oraz Aleksander Ćwir zyskali nowe ubrania, nowe rysy twarzy oraz nieco ciemniejszy odcień skóry. Twórcy już wcześniej zapowiadali odświeżenie rodziny Ćwir i sióstr Kaliente. Nowe wersje Simów mają być bardziej związane z ich historią oraz pochodzeniem.

Nowa Bella Ćwir i Mortimer Ekspresowa dostawa The Sims 4

Odświeżenie mieszkańców z The Sims 4 jest także podyktowane rozwojem Trybu Tworzenia Sima, który po 8 latach zyskał nowe funkcje i pozwala tworzyć jeszcze bardziej szczegółowych Simów. Należy pamiętać, że nowa wersji rodziny Ćwir dostępna jest dla graczy tylko na nowo utworzonych zapisach. Gracze, którzy chcą pozostać na zapisie sprzed aktualizacji i cieszyć się odświeżoną rodziną, muszą wprowadzić Ćwirów na nowo.

Nowa Kasandra Ćwir i Aleksander Ekspresowa dostawa The Sims 4

Nowe obiekty w mini aktualizacji The Sims 4

Kolejną nowością z dzisiejszej ekspresowej dostawy do The Sims 4 są trzy obiekty w trybie kupowania. Stolik oraz krzesło mają świetnie się sprawdzić do paryskiej kawiarni, która nawiązuje do najnowszej kolekcji The Sims 4 Księżycowy Szyk. Krzesło dostępne jest w 9 wersjach kolorystycznych i można je kupić za 550 Simoleonów. Stół z kolei ma 12 wariantów i kosztuje 1 350 Simoleonów. Do nowych obiektów dołączyła także lampka z efektownym obre w 6 wariantach za 120 Simoleonów.

Nowe obiekty Ekspresowa dostawa The Sims 4 maj 2022

Oto lista obiektów dodanych wraz z dzisiejszą aktualizacją do The Sims 4 wraz z opisami:

  • Stół “Table Magnifique” – Idealnie sprawdzi się w połączeniu z krzesłem “Chaise Magnifique” i zamieni każdą przestrzeń z tres takiej sobie w tres niczego sobie
  • Krzesło “Chaise Magnifique” – Zadbaj o fantastyczną atmosferę, czy to na mieście, czy w zaciszu własnego podwórka, dzięki szykownemu krzesłu kawiarnianemu.
  • Lampa “I nastrójnik poprawiony” – Masz doła? Ta lampa została zaprojektowana specjalnie z myślą o poprawianiu Ci humoru. A nuż się uda!

Dwa nowe scenariusze w ekspresowej dostawie

Ostatnią nowością przygotowaną przez twórców jest dodanie dwóch nowych scenariuszy do The Sims 4. Oba można rozpocząć na nowym i aktualnym zapisie, ale scenariusz “Przyjaźń po grób” ograniczony jest czasowo do 29 czerwca 2022 roku. Przy okazji omawiania scenariusza ograniczonego czasowo warto wspomnieć, że wystarczy rozpocząć nowe wyzwanie do określonego czasu. Aby rozpocząć scenariusz, wystarczy kliknąć zakładkę ze scenariuszami w menu głównym gry. Poniżej prezentujemy opisy nowych wyzwań do The Sims 4 wraz z wymaganiami i możliwymi wynikami.

Nowy scenariusz Ekspresowa dostawa The Sims 4 maj 2022

Opis: Podobno najlepszych przyjaciół się nie traci! Zawrzyj głęboką przyjaźń w dzieciństwie i utrzymuj dobre relacje z innymi małymi Simami. Baw się, przeżywaj przygody i nawiązuj długotrwałe znajomości podczas dziecięcych igraszek, zanim wkroczysz w wiek nastoletni.

Wymagania: 1 dziecko, co najmniej 1 młody dorosły lub starszy

Możliwe wyniki: Jako dziecko zdobywaj wspomnienia i nawiązuj głębokie przyjaźnie na całe życie! Odnowione znajomości, kiełkująca miłość, poczucie odrzucenia i miłosne zawody. Nadaj historii Twojego Sima lub Simki dalszy ciąg i zmagaj się z nastoletnimi dramatami. To wiek, gdy relacje wystawiane są na próbę lub zyskują zupełnie nowe oblicze!

Nowe wyzwania Ekspresowa dostawa The Sims 4 maj 2022

Opis: Praca w handlu bywa bardzo stresująca! Niektórzy pechowcy mają ciągle do czynienia z niemiłymi klientami. Czy temu Simowi uda się zostawić zmartwienia w pracy i odprężyć się w domu?

Wymagania: 1 młody dorosły lub starszy

Możliwe wyniki: Zapanuj nad emocjami swojego Sima i osiągnij wszystkie cele!

5/5 - (50 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy