Strona główna » Newsy » Oto nowa Bella Ćwir i siostry Kaliente z The Sims 4

Oto nowa Bella Ćwir i siostry Kaliente z The Sims 4

Podczas wczorajszej transmisji na żywo twórcy The Sims 4 podzielili się koncepcyjnymi szkicami odświeżonych Simów z gry. Wśród zaprezentowanych postaci znalazła się nowa Bella Ćwir, Mortiner Ćwir oraz siostry Kaliente.

Aktualizacja mieszkańców z The Sims 4

4 sierpnia 2021 podczas transmisji na żywo twórcy zapowiedzieli, że pracują nad ulepszeniem Simów ze wszystkich udostępnionych do tej pory miast (od Wierzbowej Zatoczki do Henford-on-Bagley). Od czasu premiery gry minęło sporo czasu, a kreator Simów w The Sims 4 otrzymał nowe funkcje, które sprawiają, że tworzone postacie są bardziej różnorodne. To sprawia, że Simowie stworzeni kilka lat temu mogą nieco odbiegać od aktualnie tworzonych postaci w grze.

Sprawdź: Aktualizacja The Sims 4 Dzień w spa i odświeżenie Simów

Aktualizacja mieszkańców The Sims 4

Od sierpnia na temat odświeżenia mieszkańców twórcy milczeli, aż do wczorajszej transmisji. Podczas spotkania na żywo zaprezentowano szkice koncepcyjne nowej Belli Ćwir, Mortimera Ćwir, Diny Kaliente oraz Niny Kaliente. Należy wziąć pod uwagę, że są to jedynie wstępne szkice, które mogą ulec zmianie. Rysy twarzy i odcienie skóry to nie jedyne zmiany w wyglądzie. Simowie w ostatecznej wersji mają także otrzymać nowe lub odświeżone fryzury i ubrania. Aktualnie nie jest znana data udostępnienia nowych mieszkańców do The Sims 4, ale sądząc po opublikowanych szkicach, prace są na jeszcze wczesnym etapie.

Nowa Bella Ćwir

Nowa wersja Belli Ćwir The Sims 4
Po lewej aktualna wersja | Po prawej nowa

Nowy Mortimer Ćwir

Nowy Mortimer Ćwir The Sims 4
Po lewej aktualna wersja | Po prawej nowa

Nowa Dina Kaliente

Nowa Dina Kaliente The Sims 4
Po lewej aktualna wersja | Po prawej nowa

Nowa Nina Kaliente

Nowa Nina Kaliente The Sims 4
Po lewej aktualna wersja | Po prawej nowa
5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody