Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 Dzień w spa i odświeżenie Simów

Aktualizacja The Sims 4 Dzień w spa i odświeżenie Simów

Dzisiaj twórcy The Sims 4 zorganizowali transmisję live na Twitchu o nazwie Inside Maxis. Podczas transmisji twórcy odpowiadani na pytania fanów. Dwie odpowiedzi sugerują, że do The Sims 4 nadchodzą spore zmiany.

Aktualizacja The Sims 4 Dzień w spa

Podczas dzisiejszej transmisji jedna z asystentek zespołu The Sims 4 – Ashaife poruszyła temat aktualnych prac nad grą. Jedną z rzeczy, nad którą skupiają się aktualnie producenci jest odświeżanie pakietu rozgrywki. Konkretny tytuł nie został podany, ale asystentka napomknęła o pakiecie związanym z relaksem. To nakierowało fanów na pakiet wydany 14 lipca 2015 o nazwie The Sims 4 Dzień w spa.

Aktualizacja The Sims 4 w sierpniu

Niestety nie wiadomo jak wielu zmian fani mogą oczekiwać. W przeszłości zespołowi nie zdarzało się zapowiadać aktualizacji już wydanego pakietu. W styczniu tego roku EA wysłało do fanów The Sims 4 specjalną ankietę, w której jedno z pytań dotyczyło właśnie pakietu, który twórcy powinni odświeżyć. Jest więc szansa, że pakiet wskazany w ankiecie to właśnie Dzień w spa.

Przetłumaczone słowa Ashaife:

Na razie koncentrujemy się na ulepszaniu zawartości w grze. To powiedziawszy, bądźcie czujni – przygotujcie swoich Simów na relaksujące odświeżenie jednego z naszych istniejących pakietów rozgrywki, które pojawią się wkrótce.

Aktualizacja mieszkańców z The Sims 4

Asystentka zespołu The Sims 4 zdradziła także podczas dzisiejszej transmisji, że twórcy gry pracują nad ulepszeniem Simów ze wszystkich udostępnionych do tej pory miast. Zespół aktualnie pracuje nad poprawieniem wyglądu Simów oraz nad urozmaiceniem ich historii i fabuły. The Sims 4 odbiega od pozostały części pod względem fabuły mieszkańców, więc ta informacja na pewno ucieszy wszystkich fanów, którzy zapoznają się z historiami gotowych Simów w grze.

Aktualizacja mieszkańców The Sims 4

Od czasu premiery podstawowej wersji gry minęło już kilka lat. W tym czasie twórcy poprawili oraz rozbudowali tryb tworzenia Sima, który umożliwia nowo stworzonym Simom nadawać preferencję co lubią lub czego nie lubią. Zmiany zostały wprowadzone także w postacie większej ilości odcieni skóry oraz został dodany edytor intensywności makijażu. To sprawia, że Simowie stworzeni kilka lat temu mogą odbiegać od aktualnej rozgrywki w The Sims 4.

Przetłumaczone słowa Ashaife:

Setki mieszkańców powstało od czasu premiery pierwszej części The Sims. W każdego z nich włożono dużo miłości i zdajemy sobie sprawę, że potrzebują oni wyjątkowej opieki i uwagi – więc nadszedł czas na małe odświeżenie. Obecnie jesteśmy w trakcie aktualizacji NPC w The Sims 4, włączając w to elementy wizualne i ich historię. Zajmie to trochę czasu, ponieważ musimy spędzić trochę czasu z każdym Simem od Wierzbowej Zatoczki do Henford-on-Bagley. Oznacza to, że robimy to krok po kroku (lub mieszkaniec po mieszkańcu) i cieszymy się, że będziemy mogli udostępnić Wam tę aktualizację już wkrótce.

5/5 - (30 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody