Strona główna » Wydarzenia » PGA 2019 – największe wydarzenie gamingowe w Polsce

PGA 2019 – największe wydarzenie gamingowe w Polsce

Październik zbliża się wielkimi krokami, a PGA 2019 wraz z nim. Będzie to moje pierwsze zderzenie się z takim wydarzeniem, a w tym artykule przybliżę Wam klika informacji związane z tym wydarzeniem.

Miejsce i czas PGA 2019

PGA to coroczne spotkania organizowane od kliku lat w Poznaniu. PGA to skrót od Poznań Gaming Arena, więc nie dziwi miejsce spotkania. Jak co roku odbędą się na Targach Poznańskich, które zlokalizowane są koło dworca głównego, a więc praktycznie w samym centrum miasta. Spotkanie co roku cieszy się wysoką popularnością, dlatego warto wcześniej wykupić miejsce w hotelu oraz wykupić bilet na samo spotkanie. Odbędzie się ono w weekend od 18.10 do 20.10, gdzie 18.10 to dzień tylko dla VIPów.

Bilety

Przygotowano kilka wariantów biletów na to wydarzenie i są już dostępne w przedsprzedaży. Ich cena wygląda następująco:

  • e-bilet jednorazowy (18.10, VIP DAY) – 140 zł
  • e-bilet jednorazowy (19.10) – 35 zł
  • e-bilet jednorazowy (20.10) – 30 zł
  • PGA + Stars4Fans (19.10) – 62 zł
  • PGA + Stars4Fans (20.10) – 54 zł
  • PGA + Stars4Fans (19-20.10) – 98 zł
  • PGA + Stars4Fans VIP (19-20.10) – 490 zł

Podczas PGA są też wydarzenia towarzyszące, takie jak Stars4Fans (spotkania znanych YouTuberów, spotkania i rozmowy, konkursy i pokazy) oraz Game Industry Conference, który sprzedawany jest w cenie biletu na PGA. W ramach GIC odbędą się konferencje i warsztaty dla game developerów, strefa kariery dla młodych, spotkania z polskimi wydawcami gier. Bilety można zakupić na stornie tobilet.pl.

Dodatkowe informacje

Przy przyjeździe warto pamiętać o drobnych dodatkach jak szybszym kupieniu biletu na pociąg TLK lub IC (szybciej = większy rabat na pociąg). Dodatkowo w Poznaniu można kupić bilet na komunikację miejską. Zalecam bilet na 24 godziny, który po skasowaniu w piątek po godzinie 20:00 ważny jest do niedzieli, 23:59. Cena biletu wynosi 12 zł (ulgowy 6 zł) w strefie A (miasto Poznań) oraz 15 zł (ulgowy 7,5 zł) w strefie A+B+C+D (cała sieć). Bilet uprawnia do przejazdu we wszystkich pojazdach komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj).

Jeżeli macie jakieś pytania związane z PGA lub miastem Poznań, zapraszam do ich zadawania. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie w miarę możliwości.

5/5 - (7 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody