Strona główna » Newsy » Zapowiedź wiejskiego dodatku do The Sims 4

Zapowiedź wiejskiego dodatku do The Sims 4

The Sims 4 Wiejskie życie to dodatek, który wzbudza ogromne emocje wśród fanów. EA postanowiło zainteresować graczy, wysyłając do części z nich pocztówkę, która wskazuję na wyczekiwane wiejskie rozszerzenie.

The Sims 4 Życie na farmie na horyzoncie?

Twórcy od kilku lat starają się pokazać fanom, że ich zdanie się dla nich liczy. Co jakiś czas EA prosi graczy o wypełnienie ankiet, które wpływają realnie na kolejne tworzone dodatki. Nie od dziś wiadomo, że dodatek o życiu na wsi to coś, czego pragną fani. Jest więc szansa, że oczekiwania graczy zostaną w tym miesiącu spełnione.

Do redakcji Sims Community twórcy The Sims 4 wysłali pocztówkę, na której znajduję się zaproszenie do nowego miasta o nazwie Henford-on-Bagley. Miasto to ma oferować urocze wiejskie życie oraz stoiska ogrodowe. Te dwie informację wystarczą do stwierdzenia, że do The Sims 4 nadchodzi wiejski dodatek!

The Sims 4 Wiejskie życie zapowiedź

Najdroższy przyjacielu,
Cieszymy się, że dołączasz do nas w Henford-on-Bagley! Jestem pewien, że spodoba Ci się urocze wiejskie życie. Po przyjeździe odwiedź nas na naszym stoisku w ogrodzie!
– A & A Crumplebottom

PS – Słyszałem, jak burmistrz mówił o światowym wideo turystycznym po Henford-on-Bagley, którego premiera odbędzie się 10 czerwca o 8:00 czasu pacyficznego na YouTube.com/TheSims! Jakie to emocjonujące!

Wideo z nowego dodatku do The Sims 4 już w tym tygodniu

Oprócz informacji o nowym mieście, na pocztówce znajduję się także informacja o premierze wideo z wiejskiego dodatku do The Sims 4. Premiera ma odbyć się 10 czerwca (czwartek) o godz. 17:00 na oficjalnym kanale YouTube zespołu The Sims.

5/5 - (32 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody