Strona główna » Newsy » Tell Me Why za darmo przez cały czerwiec

Tell Me Why za darmo przez cały czerwiec

Studio Dontnod Entertainment właśnie ruszyło z promocją, w której można pobrać za darmo grę Tell Me Why. Tytuł można na zawsze przypisać do swojej biblioteki, ale trzeba to zrobić do końca czerwca.

Tell Me Why za darmo na komputery i Xboxy

Na oficjalnej stronie gry pojawił się artykuł, w którym twórcy ogłosili, że z okazji miesiąca dumy udostępniają grę Tell My Why zupełnie za darmo na komputery PC oraz na konsole Xbox One i Series X/S. Promocja obejmuje wszystkie trzy odcinki, a nie tylko pierwszy, który studio wcześniej rozdało, aby umożliwić wypróbowanie tytułu. Zdobycie tytułu za darmo jest możliwe tylko do 30 czerwca! Powiązanie promocji z miesiącem dumy nie jest przypadkowe, ponieważ Tyler Ronan, jedna z grywalnych postaci w Tell Me Why, jest osobą transpłciową.

Tell Me Why pobierz za darmo

Tell My Why to epizodyczna gra przygodowa z 2020 roku stworzona przez studio Dontnod Entertainment. Tytuł opowiada historię pary bliźniaków, Tylera i Alysona, którzy ponownie łączą się i odwiedzają swój dom z dzieciństwa.

Gdzie pobrać Tell Me Why za darmo?

Tell My Why jest aktualnie do pobrania za darmo na komputery oraz konsole Xbox One i Series X/S. Poniżej prezentujemy odnośniki do pobrania tytułu na Steam oraz w Microsoft Store.

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Tell Me Why

Więcej o Tell Me Why

Tell Me Why to gra przygodowa, w której to gracze wcielają się w Alyson i jej brata Tylera. Bohaterowie wracają się w rodzinne strony, by przypomnieć sobie trudne dzieciństwo.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody