Strona główna » Promocje » Wyprzedaż Steam: Otwarty świat 2021. W promocji znane produkcje

Wyprzedaż Steam: Otwarty świat 2021. W promocji znane produkcje

Na platformie Steam rozpoczęła się kolejna wyprzedaż, tym razem powiązana z tytułami, które mają otwarty świat. Na liście promocji znalazły się znane i duże produkcje, takie jak Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption II czy Borderlands 3. Zapraszam do zapoznania się z listą najciekawszych promocji.

Open World Steam Sale – lista wybranych promocji

Poniżej prezentuję listę najciekawszych promocji:

To tylko wybrane tytuły w aktualnej wyprzedaży. Aby sprawdzić pełną listę gier na przecenie, należy odwiedzić oficjalną stronę gier z otwartym światem.

Promocja potrwa do 31 maja 2021 roku, do godziny 19:00. Warto też wspomnieć, że na tej samej platformie można odebrać Company of Heroes 2 za darmo.

5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Borderlands 3

Więcej o Borderlands 3

Borderlands 3 to strzelanka FPP z elementami RGP. Gracz podczas rozgrywki wybiera jednego z czterech zupełnie nowych Łowców Skarbów — poszukiwaczy skarbów z Borderlands, z których każdy z nich posiada rozbudowane drzewko umiejętności, zdolności i możliwość dostosowania do własnych potrzeb. W grę można grać w trybie singleplayer oraz multiplayer wraz ze znajomymi, aby zmierzyć się z szalonymi wrogami i zdobyć mnóstwo łupów.

Euro Truck Simulator 2

Więcej o Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 to symulator kierowcy ciężarówki i jest kontynuacją Euro Truck Simulator z 2008 roku. Gra została stworzona i wydana przez SCS Software.

Farming Simulator 19

Więcej o Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 to symulacyjna gra komputerowa, której rozgrywka oparta jest na rolnictwie i prowadzeniu własnego gospodarstwa. W grze można uprawiać zboża, rośliny okopowe, hodować krowy, świnie, konie i wiele więcej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Więcej o Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra akcji RPG, w której gracz wciela się w postać Geralta z Rivii, tytułowego wiedźmina, i przemierza fantastyczny świat pełen niebezpieczeństw i tajemnic. Gracz ma do dyspozycji szeroki wybór broni i zaklęć, a także możliwość rozwijania umiejętności Geralta i kształtowania jego relacji z innymi postaciami. Podczas swoich podróży, gracz będzie musiał podejmować trudne decyzje, które wpłyną na fabułę gry i jej zakończenie. Wiedźmin 3 został ciepło przyjęty przez krytyków i stał się jednym z najlepiej sprzedających się tytułów w historii gier komputerowych.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody