Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 na wrzesień 2022 – poprawki błędów ciąg dalszy

Aktualizacja The Sims 4 na wrzesień 2022 – poprawki błędów ciąg dalszy

Właśnie do The Sims 4 zawitała wrześniowa aktualizacja, która naprawia częściowo błędy, które zostały wykryte przez graczy. Twórcy uruchomili także nowy kanał komunikacji, który pozwoli szybciej poinformować o znalezionych błędach.

Nowa aktualizacja do The Sims 4 i nowy profil na Twitterze

Właśnie dzisiaj (13 września 2022) wydana została nowa aktualizacja The Sims 4 dla komputerów PC, Mac oraz konsol PlayStation i Xbox. Niestety jest to kolejne uaktualnienie, które skupia się tylko i wyłącznie na naprawie znalezionych błędów w grze. Przed pobraniem nowej wersji należy pamiętać, aby zrobić kopię zapasową rodzin oraz wyłączyć zainstalowane modyfikacje.

Wraz z nadejściem wrześniowej aktualizacji do The Sims 4, pojawił się nowy kanał komunikacji twórców z fanami gry. Na Twitterze został uruchomiony nowy profil o nazwie “The Sims Direct Communications”. Ma on za zadanie przede wszystkim na bieżąco informować graczy, o aktualnych błędach, które są analizowane przez twórców. Dodatkowo fani mogą w błyskawicznym tempie udostępniać twórcom błędy, które zauważyli w grze.

Wśród komentarzy znalazły się już głosy, że sierpniowa aktualizacja do The Sims 4 nie naprawiła problemu z nadmiernym korzystaniem z telefonów przez dorosłych Simów. Gracze alarmują także, że od kilku miesięcy pakiet rozgrywki The Sims 4 Zjedzmy na mieście zawiera sporo błędów, które uniemożliwiają prowadzenie własnej restauracji.

Lista naprawionych błędów w aktualizacji The Sims 4

The Sims 4

  • Dzieci, nastolatki, młodzi dorośli i dorośli Simowie, którzy zdmuchują teraz świeczki na swoim torcie, powinni poprawnie zmienić grupę wiekową. Wszystkiego najlepszego! Nadal badamy problem dotyczący małych dzieci.

The Sims 4 Licealne Lata

  • Czujesz, że cofasz się w czasie po wizycie w second-handzie? Okazało się, że niektóre mody uniemożliwiały zapisanie gry. Sprawiliśmy, że sklep jest bardziej przystosowany do zewnętrznej zawartości. Widzieliśmy, że niektórzy z Was, którzy nie grają z modami, także zgłaszają ten problem. Jeśli nadal napotykacie ten błąd, dajcie nam znać na AnswersHQ.

The Sims 4 Życie Eko

  • Wolni strzelcy mogą teraz wysyłać wykonane przedmioty za pomocą opcji “Wyślij klientowi do akceptacji…” z komputerów, aby wykonać zadanie kariery “Wyślij gotowy wyrób do klienta”.

The Sims 4 Cztery pory roku

  • Simowie próbujący dostać się do domu podczas śnieżycy teraz chodzą odpowiednio. Trzymaj się ciepło!

The Sims 4 Zostań Gwiazdą

  • DJ-e i miksolodzy nie pozostawiają już swojego stoiska bez opieki, gdy celebryta próbuje zdobyć sławę poprzez “Odgrywaj sceny dla napiwków” lub rozpoczynając bitwy taneczne. Jak to się mówi: “Zapomnij o przeszkodach i skup się na celu”.
5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody