Strona główna » Newsy » The Sims 4 Śnieżna eskapada za darmo do pobrania

The Sims 4 Śnieżna eskapada za darmo do pobrania

EA postanowiło nowy rok rozpocząć miłą niespodzianką dla wszystkich fanów The Sims 4. W ten weekend na Origin będzie można za darmo pobrać dodatek The Sims 4 Śnieżna Eskapada!

The Sims 4 Śnieżna eskapada za darmo na Origin

Wygląda na to, że EA kontynuuję swoją akcję udostępniania za darmo graczom dodatków z The Sims 4, która została zapoczątkowana w październiku 2021 roku. Od dzisiaj (07.01) gracze posiadający podstawową wersję The Sims 4 mogą za darmo pobrać The Sims 4 Śnieżna eskapada. Jest to dziesiąty oficjalny dodatek do gry, który wprowadza nowo otoczenie, gdzie Simowie mogą bawić się na śnieżnym stoku oraz poznawać japońską kulturę miasteczka. Dodatek jest dostępny w pełniej wersji, czyli zawiera nowe otoczenie, ubrania, fryzury, obiekty itd. Na pobranie rozszerzenia gracze mają czas do 10 listopada 2022 roku do godz. 19:00.

Sprawdź: Kody do The Sims 4 Śnieżna Eskapada

The Sims 4 Śnieżna eskapada download chomikuj

Należy pamiętać, że rozszerzenie The Sims 4 Śnieżna eskapada za darmo jest dostępne w wersji testowej. To znaczy, że po 10 listopada dodatek zostanie usunięty z gry, a gracz będzie mógł go zakupić w promocyjnej cenie -50%, czyli za 84,50 zł. Aktualnie wszystkie dodatki do The Sims 4 są objęte promocją na Origin.

Darmowy dodatek można odebrać jeżeli posiada się podstawową wersję gry The Sims 4 lub subskrypcję EA Play i EA Play Pro dla komputerów. Z darmowego rozszerzenia mogą także skorzystać gracze posiadający darmową wersję próbną The Sims 4, która nie była wcześniej używana. Darmowy dodatek The Sims 4 Śnieżna eskapada mogą pobrać jedynie osoby posiadające aplikacje Origin na komputerze. Z promocji wyłączona jest aplikacja EA app.

Jak pobrać The Sims 4 Śnieżna eskapada za darmo?

Aby pobrać The Sims 4 Śnieżna eskapada za darmo wystarczy wejść na stronę Origin.com lub uruchomić aplikację Origin na swoim komputerze, a następnie wyszukać dodatku za pomocą wyszukiwarki. Można także skorzystać z odnośnika, który znajduję się poniżej.

The Sims 4 Śnieżna eskapada za darmo

The Sims 4 Śnieżna eskapada pobierz za darmo

Po przejściu na odpowiednią zakładkę z dodatkiem, wystarczy kliknąć na pomarańczowy przycisk z napisem “Pobierz darmową wersję próbną”, który znajduje się po lewej stronie. Należy pamiętać, aby w trakcie pobierania być zalogowanym na swoje konto Origin, które posiada w bibliotece podstawową wersję gry The Sims 4 lub subskrypcję EA Play. Pobieranie Śnieżnej eskapady powinno rozpocząć się automatycznie za pomocą aplikacji Origin.

Dodatek The Sims 4 Śnieżna eskapada można także pobrać za darmo uruchamiając grę The Sims 4. Wystarczy w menu po prawej stronie kliknąć zielony przycisk z napisem “Wypróbuj wersję próbną”. Aby dodatek został zainstalowany wymagany będzie restart gry.

Sprawdź: Jakie są dodatki do The Sims 4 i ile kosztują?

4.3/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody