Strona główna » Newsy » ARK Survival Evolved za darmo do pobrania na Steam

ARK Survival Evolved za darmo do pobrania na Steam

Na Steam właśnie wystartowała akcja, w której można za darmo pobrać ARK Survival Evolved. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ grę będzie można przypisać do konta jedynie do końca tego tygodnia.

Darmowy ARK Survival Evolved na Steam

Pomimo iż Ark Survival Evolved za darmo można było zdobyć na Epic Games Store oraz w marcowym PlayStation Plus to jego obecność na Steam i tak cieszy. Właśnie ruszyła akcja, w której można za całe 0 zł przypisać na stałe do konta grę z dinozaurami w roli głównej. Wystarczy zalogować się na swoje konto Steam i pobrać tytuł.

Warto także przygotować sobie trochę wolnego miejsca na dysku, ponieważ sama podstawa gry może zajmować nawet powyżej 100 GB, a dodanie darmowych dodatków może powiększyć tę liczbę do nawet 200 GB. Wszyscy gracze, dla których za darmo to uczciwa cena powinna się pospieszyć, ponieważ grę będzie można odebrać do 19 czerwca do godz. 19:00. Do tego czasu także można zdobyć ARK: Genesis Season Pass w 20% przecenie za 86,39 zł.

ARK Survival Evolved za darmo jak pobrać

ARK Survival Evolved to sandboxowy survival z otwartym światem pełnych dinozaurów i prehistorycznych gadów. Głównym zadaniem gracza jest przetrwanie na nieznanej wyspie poprzez polowanie i zbieranie surowców, które przydadzą się do stworzenia broni oraz ubrań. Tytuł posiada także system rozwoju postaci, który pozwala na ujarzmienie największych przeciwników. W trybie multiplayer gracze mają możliwość zawierania sojuszy oraz pomagania sobie podczas walk i budowania własnych siedzib.

Jak pobrać ARK Survival Evolved za darmo?

  1. Przejdź do sklepu Steam lub uruchom aplikację na komputerze
  2. Zaloguj się na własne konto lub zarejestruj nowe
  3. Kliknij link: ARK Survival Evolved za darmo
  4. Kliknij zielony przycisk “Dodaj do konta”
  5. Potwierdź zamówienie
  6. Pobierz darmową grę za pomocą aplikacji komputerowej Steam
5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody