Strona główna » Newsy » Nowa aktualizacja do The Sims 4 sierpień 2021

Nowa aktualizacja do The Sims 4 sierpień 2021

Właśnie dzisiaj do The Sims 4 została udostępniona sierpniowa aktualizacja. Wprowadza ona do gry zaledwie jeden nowy obiekt i poprawia błąd związany z teleportowaniem się Simów.

Aktualizacja The Sims 4 sierpień 2021 – przegląd

Twórcy The Sims w ostatnim czasie wydają aktualizację do The Sims 4, które zawierają po kilka nowych obiektów lub nawet dodają festiwale z udziałem Simowych gwiazd. W związku z tym większość fanów coraz bardziej czeka na kolejne patche. Aktualizacja do The Sims 4 wydana w sierpniu 2021 wprowadza do gry zaledwie jeden nowy obiekt.

Nowy obraz

Nowym obiektem w The Sims 4 jest obraz o nazwie “Włosowa wizja” zaprojektowany przez Ohni Lisle. Postać przedstawiona na obrazie posiada kolczyki w kształcie plumboba, co oczywiście jest nawiązaniem do serii The Sims. Nowe dzieło sztuki dostępne jest w kategorii dekoracje > obrazy i plakaty i kosztuje 40 Simoleonów.

Sierpień aktualizacja przegląd The Sims 4

Opis obrazu z The Sims 4:

Sztuka, która inspiruje! Zobacz misternie ułożone, gotowe na wszystko fryzury i pozwól im dodać Ci pewności siebie, aby dzień należał do Ciebie.

Poprawki błędów

Oprócz dodania nowego obrazu w grze został naprawiony problem z teleportującymi się Simami. Część graczy zauważyła problem związany z przemieszczaniem się Simów w The Sims 4 pomiędzy piętrami bez używania schodów. Problem ten powinien zniknąć po zainstalowaniu sierpniowej aktualizacji do The Sims 4.

Jak zainstalować sierpniową aktualizację do The Sims 4?

Aktualizacja do The Sims 4 dostępna jest do pobrania na komputery PC, MAC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W celu aktualizacji gry na komputerach należy przejść do Origin lub Steam i zaktualizować grę klikając prawym przyciskiem myszy na okładkę gry w bibliotece. Przed przystąpieniem do aktualizacja zaleca się tymczasowo usunąć pliki z modyfikacjami do gry.

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody