Strona główna » Newsy » The Sims 4 za darmo dla wszystkich od 18 października

The Sims 4 za darmo dla wszystkich od 18 października

EA właśnie oficjalnie potwierdziło, iż czwarta odsłona serii The Sims będzie dostępna do pobrania za darmo już od 18 października. Wszyscy gracze, którzy wcześniej kupili The Sims 4 otrzymają specjalny prezent.

Już wkrótce The Sims 4 za darmo

Właśnie dzisiaj niespodziewanie twórcy na oficjalnej stronie ogłosili, iż The Sims 4 od 18 października 2022 roku będzie dostępne do pobrania za darmo. Nie jest to tymczasowa promocja, a zmiana dystrybucji gry. Właśnie 2 września minęło 8 lat od premiery, więc ruch wydaje się dosyć zrozumiały, ale mowa jest tutaj o tytule, który jest nadal wspierany i do którego wydawane są kolejne rozszerzenia. Możliwe, że EA chce tym ruchem zachęcić nowych graczy do spróbowania The Sims 4 i tym samym zwiększyć dochody z dodatków, pakietów rozgrywki, akcesoriów i kolekcji. Warto także wspomnieć, że The Sims 4 za darmo będzie dostępne na komputerach PC i Mac oraz konsolach PlayStation i Xbox.

The Sims 4 za darmo na origin

Aktualnie po wejściu na Origin, The Sims 4 można kupić za 89 zł, więc zdecydowanie warto jeszcze poczekać miesiąc i zgarnąć grę za darmo. Tytuł udostępniony za darmo będzie pełną wersją gry wraz z wszystkimi aktualizacjami. Ważne jest jednak, aby The Sims 4 dodać do biblioteki Origin lub Steam dopiero po 18 października.

Darmowy prezent dla graczy, którzy zakupili The Sims 4

Gra dostępna jest na rynku już od ponad 8 lat, więc sporo fanów zdążyło w tym czasie zaopatrzyć się w swoją kopię gry. Warto także wspomnieć, że podstawa The Sims 4 bardzo często dostępna jest w promocjach, które cieszą się dużym zainteresowaniem. EA jednak zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ na stronie chwali się ponad milionem sprzedanych kopii. W związku z tym od teraz do 17 października będzie można pobrać za darmo The Sims 4 Oaza wystroju.

The Sims 4 za darmo do pobrania wkrótce

Aby odebrać darmową kolekcję, trzeba tylko zalogować się do gry i sprawdzić posiadane rozszerzenia w menu. Prezent wydaje się całkiem atrakcyjny, biorąc pod uwagę fakt, iż rozszerzenie ma swoją oficjalną premierę dzisiaj (14 września 2022). The Sims 4 Oaza wystroju zawiera 25 nowych obiektów, których można użyć do dekoracji ogródka i zorganizowania wieczornego przyjęcia przy grillu. Trzeba jednak pamiętać, że kolekcja to najmniejszy typ rozszerzenia do The Sims 4, który standardowo kosztuje 24,90 zł.

Sprawdź: Wszystkie kody do The Sims 4

5/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody