Strona główna » Newsy » Listopadowa ekspresowa dostawa do The Sims 4 – nowy plakat

Listopadowa ekspresowa dostawa do The Sims 4 – nowy plakat

Do The Sims 4 właśnie trafiła kolejna aktualizacja w formie ekspresowej dostawy. Gracze tym razem dostali zaledwie jeden obiekt dekoracyjny, który jest wynikiem kolaboracji ze studiem Hazelight.

Mini aktualizacja w listopadzie do The Sims 4

Gracze The Sims 4 już na początku tego tygodnia mogli otrzymać w grze informacje o dostępnej nowej zawartości w ramach ekspresowej dostawy. Aby ją pobrać, wystarczy przejść do ustawień, a następnie do zakładki “Dostawa The Sims”. Tam po pobraniu nowych rzeczy wyskoczy komunikat o konieczności ponownego uruchomienia gry w celu zainstalowania aktualizacji.

plakat It Takes Two listopad ekspresowa dostawa the sims 4

Warto przypomnieć, że mini aktualizacje do The Sims 4 oznaczone jako “dostawy” nie wymagają usuwania modyfikacji oraz zapisywania rodzin. Wprowadzają one niewielkie modyfikacje w grze lub dodają nowe obiekty. Uaktualnienie mogą pobierać posiadacze The Sims 4 na komputery oraz na konsole.

Nowy plakat w The Sims 4

Listopadowa mini aktualizacja do The Sims 4 zawiera jeden obiekt dekoracyjny w formie plakatu. Przedstawia on okładkę popularnej gry zręcznościowej It Takes Two z 2021 roku od studia Hazelight. Jedyna różnica względem oryginału to logo gry, które napisane jest za pomocą specjalnych liter w języku simlish. Plakat można kupić w trybie kupowania za 65 Simoleonów.

Nowy plakat listopadowa aktualizacja the sims 4

Opis plakatu: Jeśli sądzisz, że z wyzwaniami lepiej mierzyć we dwoje, ten inspirujący plakat jest właśnie dla Ciebie.

Fani gry jednak mogą zadawać sobie podstawowe pytanie – Co ma wspólnego ma The Sims 4 i It Takes Two? Na oficjalnym koncie EA na Twitterze pojawił się wpis o nawiązanej współpracy oraz świętowaniem wydania gry na Nintendo Switch. Warto przy okazji wspomnieć, że wydawcą gry It Takes Two jest Electronic Arts, który równocześnie jest wydawcą także The Sims 4. Można więc stwierdzić, że mamy do czynienia z pewnym rodzajem reklamy.

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody