Strona główna » Newsy » Pierwsze filmy z The Sims 5 – mieszkania, obiekty i miasto z bliska

Pierwsze filmy z The Sims 5 – mieszkania, obiekty i miasto z bliska

Testowa wersja The Sims 5, która kilka tygodni temu trafiła w ręce wybranych graczy, powoli wyłania się na światło dzienne. Dzisiaj do internetu trafiło 6 filmików, na których można zobaczyć z bliska mieszkania, obiekty oraz świat w nowej grze The Sims.

Kolejny wyciek informacji o The Sims 5

Trzeba przyznać, że udostępnienie wybranym graczom testowej wersji The Sims 5 uruchomiło lawinę przecieków, która na początku rozpoczęła się udostępnieniem kilku zdjęć z samouczka oraz trybu kupowania. Chwilę później do sieci trafiły kolejne zdjęcia z gry prezentujące szczegółowo miasto. Pomimo iż jest to bardzo wczesna wersja nowego produktu z serii The Sims to fani i tak tłumnie oglądają, co twórcy stworzyli w ostatnim czasie.

miasto z bliska w The sims 5 filmy

The Sims 5 aktualnie nazywany jest przez twórców Projektem Rene, który chcą rozwijać przez kolejne kilka lat. Na początku stworzone zostało miasto z kilkoma mieszkaniami oraz z trybem kupowania, który zawiera m.in. koło kolorów, możliwość wyboru wzorów oraz konkretnych elementów danego przedmiotu.

Zobacz: The Sims 5 oficjalnie zaprezentowane – zobacz wszystkie nowości

Filmy z The Sims 5

Na profilu The Sims 5 World na Twitterze opublikowane zostały dzisiaj filmy, które zostały przesłane przez testerów, którzy mają dostęp do wczesnej wersji The Sims 5. Na materiałach można z bliska zobaczyć obiekty, które są już dostępne w grze, a także miasto i witryny sklepowe. Wszystko wygląda bardzo realnie ze względu na widoczne litery w języku Simlish na przedmiotach i bannerach. W tle słychać także muzykę z The Sims 5 – jest to dosyć zaskakujące w projekcie, który dopiero jest w początkowej fazie.

Prezentacja mieszkań z The Sims 5

Obiekty łazienkowe i kuchenne w The sims 5

Miasto z The Sims 5 na filmach

Sprawdź: Wszystkie kody do The Sims 4

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody