Strona główna » Promocje » Horizon Zero Dawn za darmo na PS4 i PS5

Horizon Zero Dawn za darmo na PS4 i PS5

Sony w ramach akcji Play At Home udostępniło grę Horizon Zero Dawn zupełnie za darmo dla posiadasz PlayStation 4 i Playstation 5. Gra dostępna jest do pobrania w edycji kompletnej, czyli z dodatkiem The Frozen Wilds. Oferta jest ograniczona czasowo do 15 maja.

Do kiedy można pobrać Horizon Zero Dawn za darmo?

19 kwietnia Sony na swoim blogu poinformowało, że w ramach akcji Play Atm Home właśnie udostępniło za darmo do pobrania Horizon Zero Dawn w edycji kompletnej. Grę mogą pobrać wszyscy posiadacze PS4 i PS5 niezależnie od subskrypcji PS Plus. Oferta jest ważna do 15 maja – po tym czasie gra wróci do swojej normalnej ceny.

Gdzie pobrać Horizon Zero Dawn?

Aby pobrać za darmo Horizon Zero Dawn należy zalogować się do swojego konta na konsoli Playstation, przejść do sklepu, znaleźć grę i kliknąć przycisk “Dodaj do biblioteki”. Gra powinna po chwili pojawić się w bibliotece gotowa do pobrania. Co ważne gra nie zniknie z biblioteki. Wszyscy gracze, który zdążą dodać grę do swojej biblioteki będą już ją posiadali na zawsze.

Pobierz Horizon Zero Dawn za darmo

Horizon Zero Dawn edycja kompletna za darmo

Czy warto skorzystać z okazji?

Horizon Zero Dawn to fabularna gra akcji z 2017 roku stworzona przez studio Guerrilla Games i wydana przez Sony. Gra rozgrywa się w otwartym świecie zamieszkany przez tajemnicze zmechanizowane stworzenia. Jest to jedna z najciekawszych pozycji na konsole PS4, która w serwisie Metacritic zdobyła bardzo wysoką ocenę 89 punktów. Gra Horizon Zero Dawn posiada polski dubbing oraz polskie napisy. Promocja jest świetną okazją do poznania serii przed premierą nadchodzącej kontynuacji o nazwie Horizon: Forbidden West.

5/5 - (9 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Horizon Zero Dawn

Więcej o Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn to fabularna gra akcji. Gra przedstawiona jest z perspektywy trzeciej osoby, wydana przez studio Guerrilla Games. Gra została nominowana do The Game Award w kategorii Gra roku.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody