Strona główna » Newsy » Wersja próbna The Sims 4 Życie eko już wkrótce

Wersja próbna The Sims 4 Życie eko już wkrótce

W Internecie pojawiły się przecieki o wersji próbnej kolejnego rozszerzenia do The Sims 4. Według doniesień EA ma wkrótce udostępnić za darmo The Sims 4 Życie eko przez ograniczony czas.

The Sims 4 Życie eko za darmo w wersji testowej

Jeden z użytkowników Twittera o nazwie SimMattically zamieścił na swoim profilu zrzut ekranu ze swojej gry, na którym widnieje informacja o planowanym udostępnieniu dodatku The Sims 4 Życie eko za darmo przez ograniczony czas. Bezpłatny okres próbny rozszerzenia ma rozpocząć się 16 września 2021 r., czyli w najbliższy czwartek. Prawdopodobnie dodatek będzie dostępny dla graczy do poniedziałku, czyli do 20 września.

The Sims 4 Życie eko wersja próbna

Darmowe dodatki do The Sims 4 w wersji próbnej

Powyższa informacja zdaje się być bardzo wiarygodna, ponieważ to nie pierwszy dodatek udostępniony na próbę. W kwietniu EA zorganizowało podobną akcję i udostępniło The Sims 4 Miejskie Życie za darmo w wersji próbnej. Po zakończeniu okresu próbnego gracze mogli zakupić wybrany dodatek w promocji -25%. Sami twórcy wypowiadali się, że jest to świetna forma sprawdzenia dodatku, więc możliwe, że inne rozszerzenia także będą udostępnianie.

Podczas okresu próbnego gracz otrzymuję pełne rozszerzenie do gry, które może wykorzystać do stworzenia nowego zapisu gry lub może wykorzystać dodatek w istniejącym już zapisie. Po zakończeniu okresu próbnego zapis zostaje zablokowany do czasu zakupu rozszerzenia. Warto w tym momencie zaznaczyć, że ceny dodatków do The Sims 4 od września zostały zwiększone z 139,99 zł do 169,00 zł.

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody