Strona główna » Newsy » The Sims 4 Miejskie Życie za darmo w wersji próbnej

The Sims 4 Miejskie Życie za darmo w wersji próbnej

Zespół The Sims na Twitterze właśnie poinformował, że trzeci dodatek do The Sims 4 – Miejskie Życie jest dostępny do pobrania za darmo na Origin w wersji próbnej! Oferta dostępna jest tylko do 03 maja i do pobrania wymagana jest podstawowa wersja gry.

The Sims 4 Miejskie Życie do pobrania za darmo na Origin

Na Origin właśnie trafiła oferta z możliwością pobrania dodatku The Sims 4 Miejskie Życie za darmo w ramach wersji próbnej. Od 30 kwietnia do 03 maja wszyscy gracze na PC oraz MAC mogą testować sobie dodatek w pełnej wersji. Do pobrania dodatku za darmo wymagana jest tylko podstawowa wersja gry.

Dodatek można wypróbować na aktualnych zapisach – wówczas powstanie kopia, aby po okresie testowym można było wrócić do rozgrywki bez zainstalowanego rozszerzenia. Oferta dostępna jest aktualnie tylko na platformie Origin.

The Sims 4 Miejskie Życie do pobrania za darmo

Pobierz The Sims 4 Miejskie Życie za darmo!

Dodatki do The Sims 4 dostępne za darmo?

Wypróbowanie dodatków w wersji próbnej to bardzo dobra okazja do sprawdzenia, czy zawartość danego rozszerzenia spełnia nasze oczekiwania. Prawdopodobnie dodatek Miejskie Życie to dopiero początek okresów próbnych dla The Sims 4. Fani w kodzie gry znaleźli informację, że do wypróbowania w przyszłości będą też inne rozszerzenia.

Sprawdź: Jakie są dodatki do The Sims 4 i ile kosztują?

Ile kosztuje dodatek do The Sims 4 Miejskie Życie?

Aktualnie wszystkie duże rozszerzenia do The Sims 4, czyli dodatki kosztują 139,99 zł w normalnej cenie. Należy wziąć pod uwagę, że są to największe rozszerzenia do The Sims 4, które oferują najwięcej rozgrywki, mebli i ubrań. Warto śledzić promocje, ponieważ EA bardzo często przecenia dodatki do czwórki. Najtaniej The Sims 4 Miejskie Życie można było zgarnąć na promocji -50% za 69zł.

4.9/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
komentarze 2
    • Hej Jessi!

      Wersji próbnej nie trzeba wygaszać — sama się zdezaktywuje i nie ma potrzeby jej wygaszania.
      Nieobowiązkową alternatywą jest zakup dodatku — wtedy również wersja próbna wygaśnie automatycznie i włączy się kupiona wersja dodatku do The Sims 4. Pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody