Strona główna » Newsy » The Sims 4 Życie eko za darmo w wersji testowej

The Sims 4 Życie eko za darmo w wersji testowej

Plotki o testowej wersji ekologicznego dodatku potwierdziły się. Zespół The Sims ogłosił na oficjalnej stronie, że uruchamia testowy okres próbny z dodatkiem The Sims 4 Życie eko.

The Sims 4 Życie eko do pobrania za darmo na Origin

Kilka dni temu informowaliśmy o planowanej wersji próbnej The Sims 4 Życie eko. Plotki okazały się prawdziwe! EA udostępniło wszystkim graczom na komputerach PC i MAC dodatek The Sims 4 Życie eko zupełnie za darmo. Oferta nie obejmuję The Sims 4 na konsolach. Aby skorzystać z promocji wymagana jest podstawowa wersja gry The Sims 4 i zainstalowana aplikacja Origin – w testowym programie EA Desktop nie ma możliwości odebrania dodatku.

The Sims 4 Życie eko za darmo

Z oferty mogą skorzystać także osoby posiadające testową wersję The Sims 4, którzy nigdy wcześniej jej nie uruchamiali oraz subskrybenci programu EA Play i EA Play Pro dla komputerów. Dodatek The Sims 4 Życie eko będzie dostępny za darmo od 16 września 2021 do 20 września 2021 do godz. 10:00.

W ramach okresu testowego gracze otrzymują pełen dostęp do dodatku – tak jakby go kupili. Po pobraniu dodatku, w grze dostępne będzie nowe otoczenie, wszystkie nowe meble oraz ubrania. Gracze będą mieli możliwość przetestowania dodatku na swoich aktualnych zapisach. Po zakończeniu okresu testowego zapis zostanie zablokowany do zakupu dodatku.

Sprawdź: Kody do The Sims 4 Życie eko

Jak pobrać The Sims 4 Życie eko za darmo?

Aby pobrać wersję testową The Sims 4 Życie eko za darmo wystarczy przejść na stronę Origin.pl lub zalogować się do aplikacji Origin, a następnie wyszukać dodatku lub skorzystać z poniższego linku. Po wejściu na odpowiednią stronę wystarczy kliknąć pomarańczowy przycisk “Pobierz darmową wersję próbną”. Proces instalowania dodatku rozpocznie się automatycznie, a dodatek pojawi się w grze po zakończonej instalacji.

Pobierz The Sims 4 Życie eko

The Sims 4 Życie eko origin

Życie Eko to nazwa dziewiątego dużego dodatku do The Sims 4, którego premiera odbyła się w czerwcu 2020 roku. Dodatek wprowadza do życia simów możliwość używania alternatywnych i bardziej ekologicznych źródeł pozyskania energii lub wody. W dodatku pozytywny wkład w środowisko wpływa pozytywnie na otoczenie oraz ilość zaoszczędzonych pieniędzy.

Sprawdź: Jakie są dodatki do The Sims 4 i ile kosztują?

Ile kosztuje dodatek The Sims 4 Życie eko?

Od początku września 2021 wszystkie duże dodatki (w tym The Sims 4 Życie eko) kosztują w Origin 169zł. Wcześniejsza cena dodatków wynosiła 139,99 zł. Dodatki to największe rozszerzenia w serii The Sims 4 – dodają nowe otoczenia, interakcje, ubrania oraz meble. Często można je kupić w promocji nawet do -50%. Wówczas cena takiego rozszerzenia spada do 84zł.

5/5 - (33 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody