Strona główna » Promocje » Black Desert Online teraz za darmo na Steam

Black Desert Online teraz za darmo na Steam

Ten weekend jest bardzo obfity w promocje na platformie Steam. Kolejną promocją jest gra Black Desert Online. Jest to rozbudowana gra sandboksowa MMORPG z efektownym systemem walki. Gra różni się od World of Warcraft tym, że kładzie większy nacisk na czystą akcję. Gra jest w dalszym ciągu rozwijana, a jeszcze w tym roku, w jego pierwszej połowie, dodany kolejny rozdział fabuły i nowe lokacje do odwiedzenia.

Wymagania gry są następujące:

  • System: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i5-650 3.2 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: NVidia GTX 970 lub AMD RX 480
  • 27 GB wolnej przestrzeni na dysku

Grę możecie zdobyć pod tym linkiem do 2 marca 2020 do godziny 16:00.

5/5 - (1 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Black Desert Online

Więcej o Black Desert Online

Black Desert Online to gra typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) z otwartym światem i dynamiczną walką w czasie rzeczywistym. Gracze mogą wybierać spośród kilkunastu różnych klas postaci i rozwijać je poprzez szereg różnorodnych zadań i aktywności. Gra oferuje także szerokie możliwości rozwoju postaci poprzez system rzemiosła i handlu oraz rozbudowany system walki z innymi graczami.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody