Strona główna » Newsy » Przegląd ubrań z The Sims 4 Karnawałowa moda

Przegląd ubrań z The Sims 4 Karnawałowa moda

Jeden z fanów gry po ostatniej aktualizacji do The Sims 4 odkrył w plikach gry całą zawartość najnowszej kolekcji The Sims 4 Karnawałowa moda. Poniżej przedstawiamy jakie nowości przygotowali twórcy dla graczy.

Wszystkie ubrania i dodatki z The Sims 4 Karnawałowa moda

Styczniowa aktualizacja do The Sims 4, oprócz nowej radiostacji, dodała do gry pliki, które zawierają informacje o wszystkich ubraniach i dodatkach z najnowszej kolekcji. Jeden z fanów o nicku The Henford Hen na Twitterze opublikował zdjęcie przedstawiające całą zawartość kolekcji The Sims 4 Karnawałowa moda.

Na powyższym zrzucie ekranu można zauważyć, że najnowsza kolekcja składać się będzie z 26 elementów do kreatora Sima (CAS). Najwięcej, bo aż 19, będzie ubrań – bluzek, spodenek, spódnic oraz pełnych strojów. Z dodatków fani otrzymają nowe okulary, kolczyki i naszyjnik z motywem pióra, a także kolorową bransoletkę. The Sims 4 Karnawałowa moda zawiera również dwa kolorowe cienie do powiek z błyszczącymi elementami oraz nowy rodzaj paznokci. Zgodnie z zapowiedziami twórców, całość utrzymana jest w kolorowym i błyszczącym stylu.

The Sims 4 Karnawałowa moda już 3 lutego

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o zapowiedzi najnowszej kolekcji The Sims 4 Karnawałowa moda, a już dzisiaj znamy pełną jej zawartość. Nowe rozszerzenie będzie skupiać się na ubraniach i dodatkach inspirowanych brazylijskim karnawałem. The Sims 4 Karnawałowa moda została zaprojektowana we współpracy z brazylijską piosenkarką Pabllo Vittar. Premiera kolekcji odbędzie się już 3 lutego na komputerach PC i MAC oraz konsolach PS4, PS5 i Xbox One, Series X/S.

5/5 - (23 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody