Strona główna » Newsy » Fall Guys za darmo dla wszystkich od czerwca

Fall Guys za darmo dla wszystkich od czerwca

Jedna z popularniejszych gier 2020 roku wkrótce ma przejść na model free-to-play. Twórcy Fall Guys właśnie zapowiedzieli spore zmiany w dystrybucji ich największego hitu z fasolkami w roli głównej.

Fall Guys Ultimate Knockout wkrótce stanie się darmowe

Na oficjalnej stronie gry oraz w mediach społecznościowych twórcy Fall Guys ogłosili, że gra będzie dostępna za darmo dla wszystkich od 21 czerwca 2022 roku. Nie jest to tymczasowa promocja, a kompletna zmiana dystrybucji gry. Pod koniec czerwca tytuł będzie można pobrać ze sklepu za darmo i bawić się pełną wersją gry. Płatna pozostaje jedynie wirtualna waluta Kudos, która służy do wykupowania wszelkiego rodzaju skórek, kolorów postaci oraz plakietek.

Wraz z przejściem na darmowy model, gra całkowicie zniknie ze sklepu Steam. Nowi gracze, którzy będą chcieli zagrać w Fall Guys za darmo będą musieli zarejestrować się w Epic Games Store. Krok ten jest w miarę zrozumiały, ponieważ w marcu 2021 roku Epic Games kupił studio odpowiedzialne za stworzenie omawianego tytułu. Osoby, które już wcześniej zakupiły grę na Steam, będą cały czas otrzymywać aktualizację.

Nagroda dla aktualnych graczy

Przejście płatnej gry w model free-to-play zawsze budzi mieszane emocje wśród graczy, którzy wcześniej wydali pieniądze, aby móc cieszyć się grą. Twórcy już zapowiedzieli, że mają specjalną niespodziankę dla graczy. Każdy, kto zakupił Fall Guys będzie mógł wkrótce odebrać paczkę “The Legacy Pack”, która będzie zawierała trzy nowe kostiumy, pseudonim, tabliczkę znamionową oraz przepustkę na kolejny sezon!

Fall Guys prezent za darmo

Podstawowym wymogiem do odebrania prezentu jest uruchomienie gry przed przejściem na darmowy model, czyli do 21 czerwca 2022 roku!

Nagrody za rejestrację wstępną

Twórcy Fall Guys przygotowali także wyjątkową nagrodę dla graczy, którzy wstępnie zarejestrują się na oficjalnej stronie. Nie potrzeba posiadać kopii gry, ale warto się pospieszyć, ponieważ nagroda zależy od osiągniętego pułapu użytkowników.

Rejestracja wstępna Fall Guys za darmo

Na graczy czeka specjalna tabliczka znamionowa, 3500 Kudos, burgerowy wzór, emotka mięśniaka oraz kostium Melonhead. Wystarczy jedynie kliknąć TEN link i dokonać rejestracji. Prezenty zostaną rozdane do 27 czerwca 2022 roku!

Fall Guys od czerwca na Xboxach i Nintendo Switch

Po dosyć długich oczekiwaniach graczy Fall Guys nareszcie pojawi się na dwóch nowych platformach! Od 21 czerwca 2022 w fasolki będą mogli zagrać także posiadacze Xboxa One, Xboxa Series X/S oraz Nintendo Switch. Dodatkowo dzięki funkcji Cross Play w tytuł będzie można zagrać ze znajomymi, niezależnie czy grają oni na PlayStation, PC, Xbox lub Switchu.

Twórcy przygotowali niespodziankę także dla posiadaczy PlayStation 5. Wraz z nadejściem darmowego modelu – Fall Guys na PS5 otrzyma specjalną aktualizację, która poprawi wydajność gry oraz przyspieszy ekrany ładowania.

5/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Fall Guys: Ultimate Knockout

Więcej o Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout to dynamiczna gra battle royale, w której gracze rywalizują ze sobą w serii mini-gier, aby przetrwać i zwyciężyć. Gracze muszą pokonać różne przeszkody i rywali, aby awansować do kolejnych rund. Celem gry jest zostanie ostatnim graczem lub drużyną na placu boju. Gra jest zabawna i pełna zwariowanych postaci, kolorowych kostiumów i zabawnych przeszkód.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody