Strona główna » Newsy » The Sims 4 Oaza na patio – wyciekła nowa kolekcja

The Sims 4 Oaza na patio – wyciekła nowa kolekcja

W sklepie Microsoft pojawiła się oferta najnowszej kolekcji do The Sims 4 o nazwie Oaza na patio. Dzięki wyciekowi znamy pełen opis kolekcji, zdjęcia oraz datę premiery!

The Sims 4 Oaza na patio – nowa kolekcja

W ostatnim czasie zespół The Sims ogłosił, że wkrótce do The Sims 4 zostaną zapowiedziane dwa rozszerzenia – jeden pakiet rozgrywki oraz kolekcja. Dzięki wyciekowi w sklepie Microsoft wiemy, że najnowsza kolekcja nazywa się The Sims 4 Oaza na patio, a jej premiera przewidziana jest na 18 maja 2021 roku.

Kolekcja do The Sims 4 Oaza na Patio

The Sims 4 Oaza na patio Kolekcja skupia się na dekoracjach i meblach w stylu marokańskim. Na zrzutach widać, że w pakiecie otrzymamy nowe pokrycia ścian, nowe lampy, fotele, kanapy, stoliki oraz nową fontannę nawiązującą do marokańskiego stylu.

The Sims 4 Oaza na patio Kolekcja – oficjalny opis

Zamień wnętrze domu Twojego Sima w zieloną, tętniącą życiem przestrzeń inspirowaną marokańskimi riadami w Kolekcji The Sims™ 4 Oaza na patio! Relaksuj się przy fontannie, podziwiaj ozdobne mozaiki i wprowadź całkowitą harmonię w swojej rodzinie.

Kluczowe cechy The Sims 4 Oaza na Patio

  • Stwórz swoją oazę – zbuduj wymarzony, stylowy dziedziniec, na którym będzie się cieszyć cała rodzina. Baw się filigranowymi wzorami, żywymi kolorami i skomplikowanymi wzorami płytek, łącz je ze sobą, a następnie udekoruj wiszącymi latarniami, olśniewającymi tkaninami i tropikalnymi roślinami.
  • Postaw na naturalność – zaproś orzeźwiającą bryzę i jasne światło słoneczne do domu dzięki nowym kolumnom i łukom, zachowując jednocześnie prywatność dzięki oknom drewnianym z pięknymi kratkami. Łącz piękne z pożytecznym!

The Sims 4 Oaza na patio – cena

Jeszcze nie jest znana oficjalna cena tego konkretnego rozszerzenia, ale wszystko wskazuje na to, że The Sims 4 Oaza na patio będzie kosztowała tyle samo co pozostałe kolekcje, czyli 24,90 zł na Origin. Kolekcja powinna być dostępna od premiery na wszystkich platformach, czyli PC, MAC, Xbox One i PS4.

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody