Strona główna » Newsy » Games with Gold luty 2022 – lista darmowych gier

Games with Gold luty 2022 – lista darmowych gier

Na oficjalnym blogu Xbox opublikowana została lista gier w ramach Games with Gold. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate otrzymają w lutym m.in. Broken Sword 5 i Aerial_Knight’s Never Yield.

Games with Gold luty 2022 – lista gier

Zespół odpowiedzialny za Games with Gold opublikował listę gier, które pojawią się w lutym. Gracze, którzy posiadają aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate otrzymają w tym miesiącu za darmo cztery gry w zupełnie różnych gatunkach. Najciekawszą propozycją jest zdecydowanie Broken Sword 5, czyli popularniej przygodówki z 2013 roku.

W lutym 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • Broken Sword 5: Klątwa Węża – od 1 do 28 lutego
  • Aerial_Knight’s Never Yield – od 16 lutego do 15 marca
  • Hydrophobia – od 1 do 15 lutego
  • Band of Bugs – od 16 do 28 lutego
Lista gier Games with Gold luty 2022

Aerial_Knights Never Yield to tytuł skierowany do fanów gier zręcznościowych, którzy kochają dynamiczne rozgrywki. Propozycją dla graczy lubiących się w grach akcji jest Hydrophobia z 2010 roku. A Band of Bugs to z kolei strategiczna gra, w której gracz wciela się w robaczka broniącego królowej.

Gry warte uwagi w Games with Gold w lutym 2022

Jednym z ciekawszych tytułów w lutym w Games with Gold jest Broken Sword 5: Klątwa Węża. Jest to piąta odsłona popularnej serii gier przygodowych typu point & click. W grze kierujemy losami prawnika oraz dziennikarki, którzy badają sprawę morderstwa właściciela galerii i kradzieży, z pozoru, mało cennego obrazu.

Broken Sword 5 Games with Gold luty 2022

Drugim tytułem wartym uwagi z Games with Gold jest Aerial_Knights Never Yield. To gra zręcznościowa oparta na zasadach auto runnera. W grze wcielamy się w nastolatka, który chcą ocalić miasto musi dostarczyć materiał dowodowy. Rozgrywka opiera się na omijaniu przeszkód oraz unikać wrogów i ich ataków.

Zwiastun Games with Gold luty 2022

5/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody