Strona główna » Newsy » The Sims 4 Wilkołaki – szczegółowe informacje i data premiery

The Sims 4 Wilkołaki – szczegółowe informacje i data premiery

Dzisiaj EA oficjalnie ogłosiło dwunasty pakiet rozgrywki o nazwie The Sims 4 Wilkołaki. Twórcy zaprezentowali zwiastun oraz podzielili się szczegółowymi informacjami na temat najnowszego rozszerzenia. Na co więc mogą liczyć fani wilkołaków i The Sims 4?

Wilkołaki wkraczają do świata The Sims 4

Nareszcie po kilku tygodniach spekulacji i domysłów, fani The Sims 4 otrzymali oficjalną zapowiedź najnowszego pakietu rozgrywki – The Sims 4 Wilkołaki. Tym razem twórcy w pełni skupili się na postaciach nadnaturalnych okrytych w całości futrem. Na graczy czeka zupełnie nowe miasteczko Moonwood Mill oraz masa nowych interakcji. Fani mrocznych lasów i rywalizacji pomiędzy stadami będą zdecydowanie zadowoleni.

Wraz z zapowiedzią, twórcy opublikowali także zwiastun The Sims 4 Wilkołaki, który ujawnia najważniejsze nowości z rozszerzenia. Wilkołaki będą mogły łączyć się w stada i walczyć między sobą. Fazy księżyca będą wpływać na nadnaturalne postacie, a ich umiejętności będą mogły być rozwijane, podobnie jak ma to miejsce w pakiecie rozgrywki z Wampirami. Umaszczenie wilkołaków w The Sims 4 będzie można dowolnie modyfikować w kreatorze postaci. Wraz z umaszczeniem edycji będą podlegać uszy, oczy, kępki sierści i nie tylko.

Premiera i cena The Sims 4 Wilkołaki

Premiera The Sims 4 Wilkołaki zaplanowana jest na 16 czerwca 2022 roku. Rozszerzenie będzie dostępne na komputerach PC, MAC oraz na konsolach PlayStation i Xbox. Cena jest dokładnie taka sama, jak w przypadku pozostałych pakietów rozgrywki do The Sims 4, która wynosi 89,90 zł na Origin.

Oficjalny opis i zdjęcia The Sims 4 Wilkołaki

Wyj w nocy z pakietem rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki! Od teraz Twoi Simowie mogą przemieniać się, łączyć w paczki i szaleć pod światłem pełni księżyca. Poznaj świat Moonwood Mill i odkryj sekrety wilkołaków, nawigując po swoim nowym życiu likantropa. Simowie będą mogli odblokować nowe umiejętności, opanować nowe temperamenty, a może nawet spotkać swoich ukochanych towarzyszy.

Najważniejsze cechy The Sims 4 Wilkołaki:

ŻYCIE PO DZIKIEJ STRONIE – Jakie masz miał wielkie zęby?! Zmień się w wilkołaka i ujarzmij (lub zwalcz) swoją zwierzęcą naturę. Oprócz budzącej grozę postaci wilkołaka Simowie cechują się unikalnymi temperamentami i zdolnościami, podlegają wpływom fazy księżyca i doświadczają specyficznych dla wilków wydarzeń w życiu.

The Sims 4 Wilkołaki premiera

ALFA CZY SAMOTNY WILK? – Poznaj swoją wilkołaczą tożsamość. Czy zostałeś ugryziony, czy może urodziłeś się w rodzinie wilkołaków? Jakkolwiek się to stało, teraz musisz zdecydować, jakim wilkiem chcesz być. Znajdź watahę, z którą będziesz mógł przemierzać noce, spotkaj swojego ukochanego na szczycie Skowytu, a może zrezygnuj z tego wszystkiego i spróbuj poradzić sobie jako samotny wilk.

The Sims 4 Wilkołaki zdjęcia

LIKANTROPOWA WIEDZA – O wilkołakach i ich pochodzeniu można się wiele nauczyć. Rozwijaj wiedzę o wilkołakach, wampirach i zaklinaczach, czytając książki, odkrywając tajne tunele, powiększając swoją kolekcję i wchodząc w interakcje z mieszkańcami Moonwood Mill.

The Sims 4 Wilkołaki cena

Sprawdź także: Tak wygląda otoczenie z The Sims 4 Wilkołaki | Pierwsze zdjęcie z The Sims 4 Wilkołaki

5/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody