Strona główna » Newsy » Far Cry 5 za darmo na komputery i konsole przez weekend

Far Cry 5 za darmo na komputery i konsole przez weekend

Ubisoft za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że przez ten weekend można zagrać w Far Cry 5 zupełnie za darmo. Z promocji mogą skorzystać gracze na komputerach oraz na konsolach.

Darmowy weekend Far Cry 5

W ramach darmowego weekendu Ubisoft udostępnił graczom na komputerach i konsolach możliwość zagrania w Far Cry 5 zupełnie za darmo. Gra dostępna jest na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4 i Xbox One. Akcja trwa od wczoraj (5 sierpnia) i możliwość grania za darmo zakończy się 9 sierpnia o godz. 22:00. Wszyscy, którzy pobiorą Far Cry 5 za darmo, a następnie zakupią grę będą mieli możliwość kontynuowania rozgrywki na tym samym etapie.

Far Cry 5 download za darmo

Far Cry 5 to najnowsza odsłona serii popularnej pierwszoosobowej strzelanki od Ubisoftu. W tej odsłonie gracze przeniesieni zostają do Montany na terenie Stanów Zjednoczonych. Głównym celem gry jest rozpracowanie i zniwelowanie kultu religijnego o nazwie Projekt u Bram Edenu pod przykrywką policjanta lub policjantki. Far Cry 5 zaliczył już na starcie bardzo dobry wynik – ponad 190 tysięcy kopii sprzedało się na Steam w ciągu pierwszych dni od premiery.

Gdzie pobrać Far Cry 5 za darmo?

Promocja, w której można zgarnąć Far Cry 5 za darmo objęła wszystkie platformy, na które dostępna jest gra. W związku z tym darmową kopie można odebrać zarówno na komputerach, jak i na konsolach poprzedniej generacji. Wystarczy kliknąć w odpowiedni odnośnik w zależności od wybranej platformy, a następnie po prostu dodać grę do biblioteki. Po zakończonej promocji gra zostanie z niej usunięta.

Pobierz Far Cry 5 za darmo tutaj

5/5 - (35 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Far Cry 5

Więcej o Far Cry 5

Far Cry 5 to strzelanka pierwszoosobowa, która została stworzona przez studio Ubisoft Montreal. Gra toczy się na terenie fikcyjnego hrabstwa Hope w amerykańskim stanie Montanta, a gracz wciela się w policjanta lub policjantkę.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody