Strona główna » Newsy » The Sims 4 Wyspiarskie życie za darmo do pobrania

The Sims 4 Wyspiarskie życie za darmo do pobrania

EA zaskoczyło fanów dzisiejszą promocją, w której można pobrać The Sims 4 Wyspiarskie życie za darmo! Rozszerzenie można już pobierać na komputerach PC i MAC.

The Sims 4 Wyspiarskie życie za darmo na Origin

Twórcy The Sims 4 ostatnio lubią rozpieszczać fanów oferując im rozszerzenia do przetestowania za darmo. Od wczoraj (19 listopada 2021) można za darmo pobrać The Sims 4 Wyspiarskie życie, czyli siódme rozszerzenie koncentrujące się na wakacjach w tropikalnym otoczeniu. Dodatek jest dostępny w pełnej wersji do wtorku 23 listopada 2021 do godz. 19:00. Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby posiadające podstawę The Sims 4 lub wersję próbną The Sims 4, która nie była wcześniej uruchomiona. Z darmowego dodatku mogą skorzystać także subskrybenci EA Play i EA Play Pro dla komputerów.

Sprawdź: Kody do The Sims 4 Wyspiarskie życie

the sims 4 wyspiarskie życie download za darmo

Osoby, które pobiorą The Sims 4 Wyspiarskie życie za darmo będą mogli skorzystać z wszystkich udogodnień rozszerzenia. Siódmy dodatek wprowadza do gry nową wyspę tropikalną o nazwie Sulani oraz możliwość nurkowania. Wraz z rozszerzeniem w grze pojawiają się syreny, które posiadają nadprzyrodzone umiejętności. Fani mogą rozpocząć zabawę z The Sims 4 Wyspiarskie życie na nowym zapisie lub na wcześniej utworzonym. Po okresie próbnym zapis zostanie zablokowany do czasu zakupu dodatku.

EA już po raz czwarty udostępnia dodatek do pobrania zupełnie za darmo. Wcześniej fani mogli wypróbować takie dodatki jak: The Sims 4 Zostań gwiazdą, The Sims 4 Eko życie oraz The Sims 4 Miejskie życie. Jest więc szansa, że w przyszłości pojawią się kolejne rozszerzenia, które fani będą mogli w pełni wypróbować.

Jak pobrać The Sims 4 Wyspiarskie życie za darmo?

Pobrać The Sims 4 Wyspiarskie życie za darmo można na stronie Origin.pl lub bezpośrednio w aplikacji komputerowej – Origin. Przy logowaniu należy pamiętać, aby zalogować się na konto z podstawową wersję The Sims 4 w bibliotece lub z subskrypcją EA Play. Będąc w sklepie wystarczy wyszukać nazwę dodatku lub użyć odnośnika, który znajduję się poniżej.

Pobierz The Sims 4 Wyspiarskie życie

Po przejściu na stronę z dodatkiem wystarczy kliknąć w pomarańczowy przycisk „Pobierz darmową wersję próbną”. Instalacja dodatku powinna uruchomić się automatycznie za pomocą aplikacji komputerowej – Origin.

the sims 4 wyspiarskie życie pobierz za darmo

Pobranie dodatku The Sims 4 Wyspiarskie życie jest możliwe także bezpośrednio w grze. Wystarczy uruchomić The Sims 4 i będąc w głównym menu kliknąć w zielony przycisk po prawej stronie “Wypróbuj wersję próbną”.

The Sims 4 Wyspiarskie życie – cena

Wszystkie dodatki do The Sims 4 aktualnie są dostępne w Origin w cenie 169 zł. Aktualnie trwa promocja i dodatek The Sims 4 Wyspiarskie życie można zakupić o 50% taniej, czyli za 84,50 zł. Jest to w miarę atrakcyjna cena, ponieważ zazwyczaj twórcy przeceniają dodatki maksymalnie o 50%. Można także szukać dodatków w sklepach internetowych i stacjonarnych, w których promocje mogą być korzystniejsze.

Sprawdź: Jakie są dodatki do The Sims 4 i ile kosztują?

5/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody