🏠 Strona główna Newsy Zapowiedź The Sims 5 już za miesiąc? Kiedy premiera?

Zapowiedź The Sims 5 już za miesiąc? Kiedy premiera?

O nadchodzącej premierze The Sims 5 fani wspominają już od kilku lat, ale mimo to twórcy cały czas milczą. Wszystko może się odmienić już za miesiąc. EA szykuje dla graczy wydarzenie na żywo o nazwie “Behind The Sims Summit”. Czy zobaczymy następne The Sims 4?

Twórcy szykują zapowiedź The Sims 5?

14 września EA na oficjalnej stronie thesims.com opublikowało informację, iż już w październiku The Sims 4 będzie można pobrać za darmo. Nie jest to jednorazowa promocja, a zmiana dystrybucji gry, która od teraz ma być free to play. Wraz z ogłoszeniem darmowej “czwórki” fani otrzymali także zaproszenie na specjalne wydarzenie na żywo o nazwie “Behind The Sims Summit”. Sama nazwa już brzmi tajemniczo, a sytuację podkręca fakt, iż zabrakło w niej czwórki obok “The Sims.

Kolejnymi informacjami na temat naszych planów podzielimy się podczas specjalnej transmisji „Behind the Sims Summit” już 18 października 2022 r. o godzinie 10:00 czasu PDT za pośrednictwem kanałów The Sims na platformach YouTube i Twitch, dostępnych również na żądanie!

Jeff Grubb potwierdza The Sims 5

Kolejnymi wskazówkami odnośnie zapowiedzi The Sims 5 są bannery, które opublikowali twórcy na oficjalnych profilach The Sims na Twitterze oraz Facebooku. W prawym górnym rogu zostały umieszczone dwa symbole w języku simlish. Jest to język wymyślony na potrzeby gry, który można łatwo rozszyfrować. Redakcja zagranicznego serwisu simstime.net przetłumaczyła tajemnicze symbole, które brzmią dokładnie JG. Mogą to być inicjały dziennikarza Jeffa Grubbiego, który w wywiadzie dla Giant Bomb częściowo potwierdził zapowiedź The Sims 5.

kiedy wyjdzie the sims 5

The Sims 5 również nadchodzi. Masz rację. W przyszłym miesiącu prawie na pewno to ogłoszą. Ogłoszenie nadejdzie wkrótce i słyszałem, że prawdopodobnie w przyszłym miesiącu. To zgadza się z tym, co mówią.

Spodziewaj się wkrótce usłyszeć o The Sims 5. Nie oczekuj, że wkrótce w nią zagrasz. Najwyraźniej gra jest we wczesnej fazie produkcji. Powiedzą ci, że nadchodzi, a tymczasem możesz cieszyć się wieloma rzeczami w The Sims 4.

Jeff Grubb dla Giant Bomb

Projekt Sunrise to nazwa kodowa The Sims 5?

Twórcy The Sims wraz z zaproszeniem na “Behind The Sims Summit” opublikowali także grafikę prezentującą plumboba, czyli charakterystycznego kryształka związanego z serią The Sims. Omawiana grafika nie wzbudziłaby żadnego zainteresowania, gdyby nie specyficzna nazwa pliku, która brzmi “q3-project-sunrise-plumbob.png”.

zapowiedź the sims 5

Jest spora szansa, że The Sims 5 aktualnie podpisywana jest pod nazwą kodową Projekt Sunrise. W podobny sposób twórcy na początku tworzenia The Sims 4 ukrywali nazwę gry. Tytuł był określany jako Projekt Olympus.

Kiedy premiera The Sims 5?

To, że twórcy aktualnie pracują nad The Sims 5 jest już niemalże pewne. Poprzednia część jest już na rynku ponad 8 lat i w tym czasie doczekała się całej masy rozszerzeń, które prowadziły wiele rozgrywki. Jeszcze żadna poprzednia część The Sims nie była tak długo rozbudowywana o nową zawartość. Naturalnym stanem rzeczy jest powstanie kolejnej części, która będzie mogła graczom zaoferować jeszcze więcej zabawy. W The Sims 4 zabrakło, chociażby otwartego świata, który był domeną The Sims 3. Aktualna część także jest bardzo okrojona względem opcji multiplayer, która była wyczekiwana przez fanów jeszcze przed premiarą.

The Sims 5 premiera

Sprawdź: Czy trwają prace nad The Sims 5? Pięć powodów, że może to być prawda

Tak jak wspominał Jeff Grubb, na premierę The Sims 5 będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Najbardziej optymistyczny scenariusz to rok 2023. Do tego czasu możemy się spodziewać, że do The Sims 4 zostaną wydane jeszcze nowe dodatki, które uzupełnią grę o, chociażby nowe postacie nadnaturalne lub samochody.

5/5 - (51 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 315
Jeden komentarz
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy