Strona główna » Newsy » Owłosienie ciała i mały teleskop w aktualizacji do The Sims 4

Owłosienie ciała i mały teleskop w aktualizacji do The Sims 4

Twórcy The Sims 4 za pośrednictwem Twittera podzielili się z fanami nowościami, które przygotowują do gry. Wśród nich znalazły się długo wyczekiwane funkcje i obiekty.

Mały teleskop w aktualizacji do The Sims 4

Wczorajsze oficjalne ogłoszenie The Sims 4 Wilkołaki przyniosło wiele szczegółów na temat najnowszego rozszerzenia. Wśród obiektów, które zostały wyłapane przez fanów gry, znalazł się mały teleskop umieszczony w jednym z pomieszczeń na zwiastunie pakietu rozgrywki. Gracze już od dawna proszą twórców o dodanie tego obiektu do gry, który jest już uznawany za kultowy wśród fanów The Sims 2 i porywania przez kosmitów.

Mały teleskop The Sims 4 aktualizacja

Gracze bardzo szybko po przeanalizowaniu zwiastuna The Sims 4 Wilkołaki zalali twórców pytaniami o zauważony obiekt. Twórcy potwierdzili, że mały teleskop trafi do The Sims 4 Wilkołaki, a jego użytkowanie będzie obarczone ryzykiem śmierci Sima. Co więcej, teleskop trafi także do podstawowej wersji The Sims 4 w najnowszej aktualizacji! Dotychczas gracze mieli do dyspozycji jedynie teleskop w formie dużego obserwatorium lub musieli posiłkować się modyfikacjami.

Owłosienie ciała nadchodzi do The Sims 4

Możliwość dodania owłosienia w The Sims 4 na całe ciało to jedna z funkcji Trybu Tworzenia Sima, o którą fani proszą twórców od dawna. Pierwszy raz taka możliwość w serii pojawiła się w 2011 roku w The Sims 3 wraz z nadejściem dodatku o pokoleniach. Wygląda na to, że gracze nareszcie doczekają się wymarzonej funkcji. Twórca gry SimGuruFrost podzielił się na Twitterze wielkimi wieściami:

“Cześć Simomaniacy, pracujemy nad owłosieniem ciała, które pojawi się w podstawowej wersji gry w przyszłej aktualizacji. Udostępnimy więcej, gdy będziemy gotowi.”

Wygląda na to, że owłosienia ciała zostanie dodane w aktualizacji do The Sims 4, ale niestety nie wiadomo kiedy. Jest spora szansa, że brak podania konkretnej daty wyklucza dodanie funkcji w czerwcowym uaktualnieniu gry. Aktualnie fanom pozostaje cierpliwie czekać lub korzystać z modyfikacji, które już od dawna oferują wspomnianą funkcję.

Sprawdź: The Sims 4 aktualizacje

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody