Strona główna » Filmy » Grand Theft Auto V » Jak zdobyć czołg w GTA 5? Sposób z kodami

Jak zdobyć czołg w GTA 5? Sposób z kodami

Powyższy sposób wykorzystuje dwa kody: PAINKILLER i LAWYERUP

Cały poradnik można przeczytać na kod na czołg w GTA 5.

W dzisiejszym filmie publikuję mini poradnik na temat tego, jak zdobyć czołg w GTA 5. W poradniku wykorzystuję dwa kody: na nieśmiertelność oraz na zmniejszenie poziomu pościgu.

Przebieg poradnika:

  1. Wpisz kod PAINKILLER przed wjazdem do bazy wojskowej
  2. Poszukaj czołgu, wchodząc w głąb bazy
  3. Gdy znajdziesz czołg, udaj się w pobliżu bramy, wsiądź do czołgu i wyjedź poza obszar bazy
  4. Wpisz kod LAWYERUP aż 4 razy

Aby zdobyć czołg w GTA 5, należy w pierwszej kolejności udać się do bazy wojskowej — to właśnie tam jest niemal 100% pewność, że wygeneruje się czołg. Następnie należy użyć pierwszego z kodów: PAINKILLER (kod na nieśmiertelność).

Dalej trzeba wejść do bazy wojskowej, w głąb bazy i poczekać na wygenerowanie się czołgów. Gdy to się stanie, należy wrócić się do najbliższej bramy wjazdowej i przy niej samej wsiąść do najbliższego czołgu. Gdy to się uda, to sprawnym czołgiem powinniśmy wyjechać z bazy i w zacisznym miejscu użyć drugiego kodu aż cztery razy: LAWYERUP

Gdy nie będzie możliwości usunięcia ostatniej gwiazdki, wtedy polecam zgubić pościg samodzielnie, zbijając poziom pościgu do tej najniższej wartości — przy jednej gwiazdce policja praktycznie “sama się gubi”.

Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody