Strona główna » Promocje » Koei Tecmo – wyprzedaż wydawcy na Steam

Koei Tecmo – wyprzedaż wydawcy na Steam

Rozpoczął się kolejny weekend promocji na Steam. Tym razem wyprzedaż ma wydawca Koei Tecmo. Koei Tecmo to japoński wydawca gier, powstał w 2009 dzięki połączeniu firm Koei i Tecmo. Wydawca jest odpowiedzialny za takie gry jak Nioh, Altelier Ryza czy Dynasty Warriors 8. W ten weekend na Steam pojawiła się wyprzedaż gier tego studia i potrwa do 9 marca. Co ciekawego możemy spotkać na wyprzedaży w ten weekend?

Najciekawsze promocje Koei Tecmo na Steam

Jedną z najciekawszych promocji studia to gra Nioh: Complete Edition. Gra miała swoją premierę 7 listopada 2017 roku, a opinie na Steam ma w większości pozytywne. Jest to gra akcji RPG, a w grze wcielamy się w samotnego podróżnika, który żyje w epoce samurajów. Aby znaleźć to, czego szuka, musi walczyć z hordą okrutnych wojowników i stworów Yokai. Gra w normalnej cenie kosztuje 179,99 zł, jednak na promocji kosztuje dziś tylko 53,99 zł.

Drugą z ciekawszych gier, którą warto się zainteresować to Dynasty Warriors 8: Xtreme Legend. Ta swoją premierę miała w 2014 roku, 13 maja. Recenzję zbiera natomiast bardzo pozytywne. Dynasty Warriors 8 to gra akcji RPG i również kosztuje w promocji 53,99 zł. Gra zawiera również elemty strategii, która wymaga od gracza kontrolowania swojego terytorium na podzielonej planszy. Ponadto – gracz walczy z dziesiątkami przeciwników, a do tego wykorzystuje różnego rodzaju ataki i specjalne umiejętności. Gra posiada także system sieciowych rankingów.

Od wydawcy znajdziemy również kilkadziesiąt innych produktów w promocyjnych cenach. Jeżeli jesteś zainteresowany całą promocją – warto skorzystać z tego linka.

5/5 - (1 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody