Strona główna » Newsy » Zapowiedź aktualizacji The Sims 4 z ubraniami Mass Effect

Zapowiedź aktualizacji The Sims 4 z ubraniami Mass Effect

Studio BioWare, które jest odpowiedzialne za stworzenie gry Mass effect poinformowało na oficjalnej stronie o nawiązaniu współpracy z Maxis. Już wkrótce gracze The Sims 4 mają otrzymać darmową aktualizację skierowaną do fanów popularnego RPG.

Nadchodzą nowości do The Sims 4 dla fanów Mass Effect

Kilka dni temu do gry trafiła listopadowa mini aktualizacja, która zawierała jedynie plakat reklamujący premierę It Takes Two na Nintendo Switch. Wszystko wskazuje na to, że EA postanowiło kontynuować reklamowanie gier w The Sims 4. Na oficjalnej stronie poświęconej grze Mass Effect opublikowany został obszerny artykuł z okazji świętowania dnia N7, który jest wyjątkowo ważny dla fanów serii. Wśród informacji pojawiła się zapowiedź nowej zawartości do The Sims 4.

The Sims 4 i Mass effect aktualizacja

Studio BioWare oraz Maxis nawiązało współpracę, której efektem ma być specjalna aktualizacja do The Sims 4, która będzie zawierała ubrania i tatuaż inspirowane Mass Effectem. Nowości jednak nie zostały opublikowane w dniu wspomnianego świętowania N7, a będą dostępne 17 listopada. W skład przedmiotów inspirowanych popularnym RPG akcji znalazły się dwie nowe koszulki, dwie czapki i tatuaż na ramię.

Czy darmowe The Sims 4 musi reklamować inne gry?

Zapowiedź nowej zawartości do The Sims 4, która zawiera plakat It Takes Two oraz ubrania inspirowane Mass Effect spotkała się z mieszanymi komentarzami ze strony Simowych fanów. Gracze wytykają twórcom, że ich ulubiona gra powoli staje się miejscem na promocję innych gier. Są też głosy od fanów obu tytułów, którzy cieszą się na taką współpracę pomiędzy producentami i czekają na więcej.

Aktualizacja The Sims 4 z ubraniami Mass Effect

Istnieje szansa, że udostępnienie The Sims 4 za darmo spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród graczy. Możliwość zaprezentowania im innych swoich produkcji wydaje się wyborem dość trafnym, chociaż nasuwa się pytanie, czy uczciwym względem fanów The Sims 4?

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
komentarze 2
  1. Nie rozumiem tego całego oburzenia, na to że do gry dodawane jest coś za DARMO. Nikt nie musi z tego korzystać, ani płacić za to, aby mieć tę zawartość w grze. A dla fanów tych gier z pewnością jest to duży plus. Sama jeszcze nie grałam akurat w te produkcje, ale mam w planach. I z pewnością będę korzystać z nowych elementów w grze, nawet wiem już, którym Simom dodam nową garderobę, a plakat będę wieszać każdemu zapaleńcowi 🙂 Liczę na więcej takiej zawartości w grze <3

    • Super Aleksandra, że jesteś zadowolona z nowej zawartości do The Sims 4 😉 Tak jak piszesz, zawartość jest darmowa, więc ostatecznie nikt nie traci! Również liczymy na kolejne współprace, z których otrzymamy kolejne obiekty i ubrania do gry 😉 Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody