Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 na listopad – poprawki błędów i zapowiedź nowości

Aktualizacja The Sims 4 na listopad – poprawki błędów i zapowiedź nowości

Dzisiaj Electronic Arts wydało listopadową aktualizację do The Sims 4, która skupia się na naprawie błędów w podstawowej grze oraz dodatkach. Wraz z uaktualnieniem ujawniono informacje na temat planowanych nowości.

Listopadowa aktualizacja The Sims 4 – przegląd

Wraz z rozpoczęciem listopada do graczy trafiła nowa aktualizacja The Sims 4. Niestety nie zawiera ona żadnych nowych obiektów, scenariuszy, ani ubrań, a skupia się na poprawie błędów. Najnowszy update można już pobierać za pośrednictwem EA app, Origin oraz zakładki z aktualizacjami na konsolach PlayStation i Xbox. Od teraz gra na komputerach dostępna jest w wersji 1.93.129.1030, a dla konsol 1.66. Przed pobraniem należy zrobić kopię zapisanych rodzin oraz usunąć zawartość zmodyfikowaną z folderu “Mods”.

Przegląd aktualizacji The Sims 4 listopad 2022

Pomimo braku nowości, fani nie powinni przechodzić obok dzisiejszej aktualizacji The Sims 4 obojętnie. Spostrzegawcze osoby zauważyły, że twórcy w opisie ukryli mini zapowiedź najnowszych kolekcji do gry. Hasło “Przygotuj się na Pastele i Szpargały” wskazuje na ukazanie się wkrótce dwóch rozszerzeń związanych z obiektami i akcesoriami do Simowych domów. Możliwe, że wkrótce dowiemy się czegoś więcej.

Sprawdź: The Sims 4 Pastelowy czar i Codzienny nieład – zapowiedź kolekcji

Lista naprawionych błędów w aktualizacji

The Sims 4

 • Simowie będą biegać podczas wykonywania interakcji Podejdź tutaj, jeśli odległość jest wystarczająco duża…
  • …i nie są leniwi
  • …i nie mają obecnie nastrójnika, który uniemożliwiałby im bieganie…
  • Simowie powinni również uciekać przed pożarami. Chyba, że tego nie robią. Wtedy pewnie po prostu się zapalą i będą biegać w miejscu.
 • Zdeformowane klatki piersiowe powinny ponownie poprawnie rozszerzać się na Simkach z męskimi ramami.
 • Zmiana koloru telefonu po ustawieniu w kolejce nie powinna już ponownie ustawiać się w kolejce akcji po podróży lub zapisaniu i ponownym wczytaniu gry.
 • Ukończone cele w ramach scenariusza Nowy w mieście będą teraz znikać po ukończeniu celu, zamiast czekać na upłynięcie limitu czasowego.
 • Ukończenie celu aspiracyjnego Miej chłopaka lub dziewczynę, zanim cele aspiracyjne Pokrewna dusza i Nieuleczalny romantyk będą aktywne, spowoduje teraz odpowiednie ukończenie celu.

The Sims 4 na konsole

 • Wciśnięcie RT/R2 lub LT/L2 w opcjach “Lubi/Nie lubi” w Create a Sim nie będzie już zamykało interfejsu i zmieniało skupienia kontrolera na ukryty interfejs.

The Sims 4 Licealne lata

 • Czarny nie jest już jedyną opcją kolorystyczną dla brwi yuMakeupEyebrows_EP12EGirl.

The Sims 4 Wilkołaki

 • Nowo przemienione wilkołaki będą teraz transformować się z odpowiednimi odmianami w ich okultystycznych wzorach futra, zamiast po prostu iść w kierunku całej czerni przez cały czas.
5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody